Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Doucelyn

Doucelyn markası, kadınların özel günlerinde kullanmaları için geliştirdiği ürünlerle, müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Kadınların sıkça tercih ettiği markalardan biri olan Doucelyn, ürünlerini labaratuar ortamında geliştirmektedir.

Doucelyn Ürünleri

Doucelyn markasının uzun yıllar yaptığı başarılı deneyler sonucunda laboratuar ortamında geliştirdiği ürünler sayesinde müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir firmadır. Doucelyn firması ortaya koyduğu tampon ürünleri ile kadınların özel günlerinde her zaman yanında olmuş, gerek kalitesi ile gerekse de fiyatı ile her zaman en güzel satış rakamlarını yakalamıştır.

Yapılan birçok canlı deneylerin sonucunda kadınların sıkça tercih ettikleri Doucelyn markası ortaya koyduğu ürünleri her geçen gün kendi bünyesinde geliştirmektedir. Siz değerli kadınların en özel anlarınızda bile sizin tek sırdaşınız olan marka için güvenilirlilik ve müşteri memnuniyeti en üst seviyededir. Doucelyn markası ortaya koyduğu ürünlerle, başarısınıkanıtlamıştır.

Doucelyn Amplikatörlü Normal Tampon, kadınların adet dönemlerinde kullanıma uygun olan bir üründür. Hafif ve orta kanamalı günlerde kullanmak için idealdir. Yerleştirmesi ve çıkarılması kolaydır. Vücuda uyum sağlamaya çalışır. Yuvarlak uç kısmı özel olarak şekillendirilmiştir.

Doucelyn Süper Plus Tampon, özel dönemlerini, yoğun adet kanamalarıyla geçiren kişilerin kullanımı için tasarlanmıştır. Takılması ve çıkarılması oldukça kolaydır. Kanallı yapısı gereği, sıvıyı sızdırmadan emilmesini sağlamaya çalışır.

Doucelyn Ürünleri ve Fiyatları

Doucelyn Süper Tampon, yoğun ve orta adet kanamsı gören kişilerin kullanımına uygundur. Adet dönemlerinde koruma sağlamaya çalışır.

Tampon vajina içine yerleştirilen ve adet kanamalarında, sızıntıyı emecek şekilde tasarlanmış bir üründür. Tampon kullanımında muhakkak hijyen kurallarına dikkat edilmelidir. Özellikle ellerin temiz olmasına özen gösterilmesi gerekir.

Tamponların, pedlerden farkı kanın vücudun dışına çıkmadan emilmesidir. Değişik boylardaki tamponlar, adet kanamalarının yoğunluk durumuna göre seçilebilir. Tamponların 6 saatten fazla bir süre kullanılmamaları önerilir. Tampon açıldıktan hemen sonra kullanılmalıdır.

Tampon kullanırken, sanıldığının aksine idrara çıkmada sıkıntı yaşanmaz. Adet süresince oluşabilecek kokunun önüne geçmeyi amaçlar. Tampon kullanımı, spor yaparken, zorlu fiziksel aktivitelerde, yüzme durumlarında, kadınların daha rahat hareket etmelerini sağlamaya çalışır.

Çoğu kadın adet gördüğü günlerde denize veya havuza girememekten, güneşlenememekten ve yüzememekten şikâyet eder. Tampon kullanımı ile kadınlar adet dönemlerini daha rahat geçirebilirler.

İlk kez tampon kullanmayı deneyecek kişilerin biraz gergin ve huzursuz olmaları beklenebilir. Ancak tamponların üzerinde kullanım şekilleri anlatılmaktadır. Bu kullanım şekillerine uyarak ve kendinizi rahatlatmaya çalışarak, kullanabilirsiniz. Doucelyn markasına ait tamponları, adet günlerinizde kullanabilirsiniz.

Doucelyn markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.