Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Especial

Especial markasına ait aşk parfümleri bulunmaktadır. Feromon içeren aşk parfümlerini kullanıcılara sunan markanın parfümleri, normal parfümler gibi kullanılabilmektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Especial Ürünleri

Especial, aşk parfümleri bulunan bir markadır.

Vücudumuzdan salgılanan ve terlemeyle ortaya çıkan, feromen adı verilen kokulu sex hormonu, kadınları ve erkekleri birbirine karşı çekici kılar. Kokunun cinsel yaşamdaki, cinsel çekicilikteki rolü göz ardı edilemez. Koku uyumu, çiftlerin birbirileriyle olan ilişkisini destekler.

Vücut kokusu ya da parfümü hoşumuza gitmeyen birinin yanında vakit geçirmek istemeyiz ve birlikte vakit geçirmek istemediğimiz bir kişiyi cinsel açıdan da arzulamayız. Her insanın kendine has bir kokusu vardır ve kokuların aşk konusundaki yeri oldukça önemlidir.

Especial Pour Homme EDP Aşk Parfümü, erkeklerin kullanımına uygun, afrodizyak etkili bir üründür. Normal parfümler gibi kullanılabilir.

Kokuların insan belleğinde özel bir yeri vardır. Karşı taraf tarafından daha ilgi çekici bulunmanız için tasarlanmıştır. Serin bir ortamda muhafaza etmeye çalışın ve göz ile temasından kaçının. Kokusu ile bulunduğunuz ortamda iz bırakabilirsiniz.

Especial Ürünleri ve Fiyatları

Kadın ve erkeğin hormonal yapıları ve kokuları birbirinden farklıdır. Bu kokular terle karıştığında karşı cins tarafından algılanabilir. Bu sebeple aşk parfümlerinin kadınlar ve erkekler için farklı olarak geliştirilmeleri gerekir.

Çiftlerin birbirlerine karşı ilk izlenimleri oldukça önemlidir. İlk karşılaşmada koku, çiftlerin birbirleriyle aralarındaki çekimi belirler. Kokular hafızada kalır ve unutulmazlar. Kokular ile ilişkiler arasındaki bağ her ne kadar net olarak açıklanmış olmasa da ilgi çekicidir.

Especial aşk parfümlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Sahip olduğumuz gizlilik ilkesi gereğince aldığınız ürünün gizli paketlemesi yapılır ve sizden başka hiç kimse aldığınız ürün hakkında bilgi sahibi olamaz.