Turuncukasa Blog

Cire Aseptine

Daylong Extreme

Uni Baby Natural Islak Mendil

Colastin Collagen Elastin

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Eyeko London

Eyeko London markasına ait ürünleri bu sayfadan bulabilirsiniz.

Eyeko London Ürünleri

Kusursuz göz makyajı için mineral içerikli Eyeko, 1999’da Londra’da üretilmiştir. İngiltere’nin ünlü güzellik uzmanı ve makyaj sanatçısı Max ve Nina Leykind çifti tarafından geliştirilmiştir. Tamamen göz makyajına odaklanmış bir kozmetik markasıdır.

Markanın yüzü ödüllü sunucu, foto model ve yazar Alexa Chung’dir. Markanın elçisi olarak bilinen Alexa Chung aynı zamanda ön planda olan göz makyajı ile Eyeko koleksiyonuna adım atmıştır. Londra Selfridges’de Alexa Chung ile ilk koleksiyonunu tanıtan Eyeko hızlı bir satışla birkaç gün içinde üretilen setlerini tüketmiştir.

Markanın sahipleri ile birlikte çalışan Alexa Chung Max ve Nina ile birlikte çalışmaktadır. Ünlüler ve ünlü makyaj sanatçıları tarafından beğenilen Eyeko sadece gözleriniz için üretim yapmaktadır. Eyeko ürünlerinde doğallıktan yana olmuştur. Ürünleri Paraben, Sls, Sles içermez. Göz makyajının en güzel şekilde olmasına odaklanmıştır.

Max ve Nina çifti tarafından geliştirilen ürünler arasında Eyeko Maskaralarından farklı çeşitler bulunmaktadır. Fat Brush Mascara, Eyeko Rock Out&Lash Out Mascara, Skinny Brush Mascara, Black Magic ve Eye Do Mascara ile göz makyajında üste çıkmayı başarmaktadır. Maskaralarda kirpiklerin beslenmesini hedeflenmişlerdir. İçeriklerinde A ve E vitamini, keratin, shea, butter, gingko Biloba ve bitkisel proteinler içermektedir.

Eyeko Eye Do Maskara; markanın yüzü olan Alexa Chung için oluşturulan özel koleksiyonun en değerli ürünlerinden bir tanesidir. Uzun süre kalıcılığını koruyan çok belirgin siyah ve hacimli uzun kirpiklere sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Eyeko ürünleri arasında Eyeko Making Eyes Liner, Eyeko Me Mey Shadow, Eyeko Brow Gel, Eyeko Alexa Chung Eye Do Liquid Eyeliner, Eyeko Brow Liner, Eyeko Lash Curler gibi maskara dışında ürün çeşitleri de bulunmaktadır.

Eyeko London Ürünleri ve Fiyatarı

Eyeko kaş rimeli, eyeliner, maskara ve kalem far ile sağlıklı mineral göz makyajı sağlamaktadır. Kaş rimeli ile kolaylıkla kaşlarınızı şekillendirmenize ve daha belirgin hale getirmenize yardımcı olur. Koyu siyah kedi gözlerin olması için Eyeko eyeliner destek olur. Eyeko kirpik kıvırıcısı daha uzun daha etkili kirpikler elde etmenizi sağlamaktadır.

Göz makyajında en çok tercih edilen markalardan olan Eyeko sizin içinde en iyisi olmaya çalışmaktadır. Eyeko ürünlerini kullanarak göz makyajınıza önem kazandırabilirsiniz.

Eyeko ürünlerine Turuncu Kasa’da kolaylıkla ulaşabilir ve uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim