Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Freely

Freelymarkasına ait, nebulizatörler, tansiyon aletleri, basküller, şişme yataklar ve gebelik testleri bulunmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm sunmaya çalışan marka, gelişerek büyümeye devam etmektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Freely Ürünleri

Freely sağlıklı yaşam ürünleri bulunan bir markadır. Freely markasına ait nebulizatörler, tansiyon aletler, ateş ölçerler, şişme yataklar, basküller ve gebelik testleri bulunmaktadır. Marka geliştirdiği ürünler ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Freely markasına ait hızlı gebelik testi, hamile olduğundan kuşkulanan veya adet gecikmesi yaşayan pek çok kadının kullanımı için uygun bir üründür. İdrar yolu ile sonuç almak mümkündür. Hızlı ve kolay bir kullanımı vardır. Yaklaşık 3 dakika gibi bir sürede sonuç vermesi beklenir. Doğruluk payının yüksek olduğu belirtilmektedir.

Eğer testin sonucunda tek çizgi görürseniz, sonuç negatiftir ve bu hamile olmadığınız anlamına gelir. Eğer sonuçta iki çift çizgi görürseniz, sonuç pozitiftir ve bu hamile olduğunuz anlamına gelir. Eğer sonuçta iki çizgi var ve bu çizgilerin görünümü silik ise durumunuz şüpheli olarak değerlendirilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda birkaç gün sonra testi tekrarlayabilirsiniz.

Gebelik testi, sonucu %100 doğru olan bir şey değildir. Daha kesin ve net bilgiler edinmek için labaratuar ortamında testler yaptırabilirisiniz.

Freely Ürünleri ve Fiyatları

Gebelik testleri, evde kendi başınıza hamile olup olmadığınızı kontrol etmenize imkân tanır. Vakit kaybetmeden, çok kısa bir sürede sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

Hamile olduğunu bilmek, anne ve bebek sağlığı açısından oldukça fazla önem taşır. Hamile olduğunu öğrenen kişinin sağlığına, kullandığı ilaçlara dikkat etmesi ve gerekli kontrolleri yaptırması gerekir. Gebelik testleri ile, erken tanı konulabilir ve istenmeyen olumsuz durumların önüne geçilebilir.

Annelik çok özel bir duygudur ve bu duygunun sağlıkla yaşanması her şeyden önemlidir. Bebeğin sağlığı anne karnında korunmaya başlanır. Anne olacağını öğrenen kadının sağlığına, yediklerine, içtiklerine dikkat etmesi gerekir.

Zararlı alışkanlıklarından vazgeçmesi de bebeğin sağlığı açısından önemlidir. Anne adayının, anne olacağını önceden öğrenmesi, bu önlemlerin alınması açısından önemlidir. Freely gebelik testi size bu konuda yardımcı olmaya çalışır.

Freely ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.