Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Fresh'n Soft

Fresh'n Soft, bebek ve anne bakımı için tasarlanmış ürünlerden oluşmaktadır. Bebeğiniz için ihtiyaç duyacağınız hassas bakım ürünleri ve pişik önleyici özellik taşıyan ıslak havlu çeşidi anneler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Fresh'n Soft Ürünleri

Fresh'n Soft, Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. tarafından çıkarılmakta olan bir markadır.

1992 yılında ortaya çıkan marka kaliteli ve uygun fiyatlarla sunduğu ürünleri ile çok beğenilmektedir.

Fresh'n Soft, bebeklerinizin nazik cildine uygun ürünlerin yanı sıra bayanlara özel temizlik ve kişisel bakım ürünleri tasarlamaktadır.

Bebeklerin cildi yetişkin cildinden daha ince ve narindir, özellikle ilk doğdukları andan itibaren özenle korunmalı ve bakımları yapılmalıdır. Aksi halde bebeğin cilt bütünlüğü ve yapısı kolayca bozulabilir.

Pişik, bebeklerde en sık karşılaşılan cilt sorunlarındandır. İdrar, dışkı, ter, bezin sürtünmesi ve bazı temizlik ürünleri bebeğin cildinde pişik oluşumlarına yol açabilir. Bez bölgesinde gerekli hijyenin sağlanamaması pişiği oluşturan olan ana nedendir.

Pişiği önlemek için bebeğin bezini sık sık değiştirmek ve bez bölgesini temiz tutmak gerekir. Bebeğin altı kirli ise beklemeden hemen değiştirilmeli ve temizlenen cildin iyice kurulanması sağlanmalıdır.

Bez bölgesini yıkamak gerekli temizliği sağlayabildiği gibi ıslak mendil kullanımı da hijyen sağlamada yardımcı olur. Tek tek kullanılan ıslak havlu ya da ıslak mendil bebeğin bezli bölgesini temizlemeye yardımcıdır.

Tüm ürünlerde olduğu gibi, bez bölgesinin temizliğinde kullanılacak ıslak mendillerin bebek cildine uygun üretilmiş olması gerekir. Bebeğin cildine uygun olmayan ürünler cildinde tahriş, kızarıklık ve daha pek hasara neden olabilir. Özellikle bebek cildine uyumlu olarak tasarlanmamış ıslak mendiller pişik oluşumuna da yol açabilir. Pişik önlenemediğinde ve onarılmadığında ilerleyen zamanlarda ciddi cilt rahatsızlıklarına sebep olabilir.

Fresh'n Soft Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğiniz için acı verici olan pişik, minik kabarcıklar halinde görülür, küçük sivilceler gibi başı vardır ve kırmızıdır. Önce pembemsiyken daha sonra kırmızı bir hal alır.

Uzmanlar tahriş ve pişiği önlemek için günde ortalama 7-8 kez bebeğinizin bezini değiştirmeniz gerektiğini söylemekte ve ebeveynleri bu konuda daha hassas olmaları konusunda uyarmaktadırlar.

Bezli bölgede kıvrım yerlerinin iyi temizlenmesi ve bu şekilde gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.

Fresh'n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu, bebeğinizin alt temizliği için tasarlanmış özel bir temizlik havlusudur. Paraben, Alkol, Parfüm, Boya maddesi içermeyen havlu bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren kullanıma uygundur. Etkili bir temizleme sağlamaya ve bebeğinizin bezli bölgesinde pişik oluşmasını önlemeye yardımcı bir üründür.

Alman Dermatest Laboratuvarlarınca geçirildiği testlerle pişik önleyici özelliği kanıtlanmış ıslak temizlik havlusu özelliğindedir. Her pakette adet ıslak havlu bulunmaktadır.

Fresh'n Soft Pişik Önleyici Islak Bebek Havlusu 2 Li Paket ile de daha ekonomik kullanım sağlamaya yardım eder.

Markanın ıslak mendil çeşitleri, kulak temizleme çubukları, alt değiştirme örtüsü, göğüs pedleri, asetonsuz oje çıkarıcılar, genital bölge temizleme mendilleri, ter emici yapraklar gibi daha pek çok farklı ve günlük hayatta işinizi kolaylaştırabilecek ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Turuncu Kasa’da Fresh’n Soft ürün çeşitlerine ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.