Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Gaspari

Gaspari sporcu beslenme ürünleri bulunan bir markadır. Geliştirdiği ürünlerle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Gaspari markasına ait protein tozları, aminoasitleri, multivitaminleri bulunmaktadır.

Gaspari Ürünleri

Gaspari, sporcu beslenme ürünleri ile bilinen markalardan biridir. Ürünlerini geliştirirken, kaliteyi ön planda tutmuş ve kullanıcı memnuniyetine önem vermiştir. Gaspari markasına ait protein tozları, aminoasitleri, multivitaminleri bulunmaktadır.

Gaspari BCAA 6000 180 Tablet, B6 ve B12 içeren bir üründür. Sprora yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve ileri seviyede olanlar için farklı kullanım miktarları vardır. Spor yapmaya başlamadan önce su ile alınması önerilir. Sporcuların günlük ihtiyacı olan amino asiti sağlamaya çalışır. Amino asitleri vücut sentezleyemez, dışarıdan alınması gerekir.

Gaspari Glutamine, spor yapanların kullanımına uygun olan bir üründür. Kas dokusunun büyük kısmı glutamineden oluşur. Spor yapmaya başlamadan önce ya da spor yaptıktan sonra suyla karıştırılarak kullanılır. Eğer spor yapılmayacaksa sabah kalkınca kullanılabilir. Günde maximum üç kez alınması önerilir.

Gaspari Ürünleri ve Fiyatları

Ürünün kullanımının su tüketimi ile desteklenmesi gerekir. Kullanım önerisindeki miktarların dışına çıkılmaması önerilir. Ürünün kullanımı uygun bir beslenme programı ile desteklenmelidir.

Gaspari Myofusion Elite Series, sentetik renklendirici ve gluten içermeyen bir üründür. BCAA bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Spordan 45 dakika önce veya spor yaptıktan sonra kullanım için idealdir. Spora yeni başlayanların, orta seviyedekilerin ve ileri düzeydekilerin ürünü farklı ölçülerde kullanması önerilir. Soğuk olarak tüketilebilecek su ya da yağsız süt ile tüketilebilir.

Spor yapmak, herkes için önerilen bir davranıştır. Spor yapan bir kişi kendisini daha dinç, daha zinde hisseder. Spordan en iyi derece verim almak için uygun bir beslenme programı ile desteklemek gerekir. Bunun yanı sıra dışarıdan alınan takviyelerle de spor desteklenebilir. Bu destek konusunda da Gaspari ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Spor yapan kişiler beslenmelerine dikkat etmezlerse, performanslarında ve enerjilerinde düşüş görülebilir. Bu sebeple yapılan sporun doğru bir beslenme programı ve doğru ürünlerle desteklenmesi çok önemlidir.

Gaspari ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.