Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Genesis

Genesis markasına ait Basiscreme çeşitleri ile hem yetişkin hem de bebek cildinde bakım sağlayabilirsiniz. Basiscreme Baby, bebeğinizi pişiklere karşı korumaya ve pişiği rahatlatmaya, cilde yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Genesis Ürünleri

Genesis İlaç ve Sağlık Ürünleri A.Ş. 2000 yılında kurulmuş bir firmadır.

Genesis firması yabancılı sermeyeli bir firma olarak Ülkemizde faaliyet göstermektedir.

Firma kurulduğu günden bu yana gelişerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Firma 2001 yılında Basiscreme markasının haklarını satın almış ve bünyesine katmıştır.

Her yıl pek çok markayı çatısı altında toplayan Genesis, 2011 yılında da Excilor markasını bünyesine almıştır.

Basiscreme Cilt Bakım Kremi, tüm ciltlerin kullanımına özeldir. Neme ihtiyaç duyan ciltleri hızlı bir şekilde nemlendirmeye ve yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

Çok yağlı ciltlerde kullanılabileceği gibi, çok kuru ciltlerde de kullanılabilir. Cildin nemlenerek yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

Cildiniz yapısı nasıl olursa olsun neme ihtiyaç duyar. Özellikle de kullandığınız deterjanlar, sabunlar cilt için kurutucu ve yıpratıcıdır. Musluk suyu bile cildinizde kurutucu etki gösterir. Bu nedenle de eller daha yoğun bir neme ihtiyaç duymaktadır.

Cildin üzerini örten ince bir ölü tabaka vardır bu tabaka suyunu kaybettiğinden kuru bir görünüm oluşmasına neden olur. Kuruyan cilt dokusu, yumuşaklığını, canlı görünümünü, esnekliğini kaybeder. Kuruluk da cildinizde çatlamaların, tahrişlerin, batma hissinin oluşmasına neden olabilir.

Genesis Ürünleri ve Fiyatları

Güneşin de cildiniz için kurutucu etkisi bulunmaktadır, soğuk ve rüzgarlı havalar, yetersiz su tüketimi, sık sık suyla ve sabunla temas etmek, çok soğuk ve sıcak duşlar, ortamdaki havayı kurutmaya neden olan merkezi ısıtmalar cildinizin pul pul dökülmesine, matlaşmasına neden olabilmektedir.

Kuruluk yaşanmadan önlem almak her zaman daha etkilidir, ancak sonrasında da uygun ürünler kullanarak cildinizin ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Kuruluk tüm vücutta görülebilir ve kuru cilt daha kolay kırışır ve yaşlanma belirtileri gösterir.

Basiscreme Cilt Bakım Kremi ile cilde canlılığını geri kazandırabilirsiniz. Cildi yatıştırarak kuruluğun neden olduğu rahatsızlıkların giderilmesinde etki sağlayabilirsiniz.

Basiscreme Baby Krem,bebeğinizin hassas cildini nazik bir şekilde nemlendirmeye ve pişik oluşumlarına karşı korumaya yardım eder.

Bebeğin sürekli olarak bezlenen cildi, dışkı ve idrarla temas ederek kolayca hasarlanabilir. Havasız ve nemli ortamda bebek cildinde kızarıklıklar oluşur, batma ve yanma hissi görülür. Bu da bebeğin huzursuz olmasına ve uykusunu, beslenmesini olumsuz anlamda etkilemeye neden olabilmektedir.

Basiscreme Baby Krem düzenli kullanımla bebeğinizin cildini pişiklere karşı korumaya ve oluşmuş pişiği yatıştırarak cildi rahatlatmaya yardım eder.

Pişiklerden korumak için bebeğin bezi kirlendiğinde fazla beklemeden değiştirilmeli ve her zaman özenle temizlendikten sonra kurulanmalıdır. Her bez değiştirdiğinizde bebeğinizin kıvrımlarına dikkat ederek Basiscreme Baby Krem uygulayarak bebeğinizi pişiklere karşı koruyabilirsiniz.

Genesis firmasına ait olan Basiscreme çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.