Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Giorgio Armani

Amerika' nın önde gelen firmalarından biri olan Giorgio Armani, parfüm ve deodorantlarıyla, kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan marka, başarılarına yeni başarılar eklemeye devam etmektedir. Siz de Giorgio Armani parfüm ve deodorantlarını kullanabilir ve kokunuzla iz bırakabilirsiniz.

Giorgio Armani Ürünleri

Amerika’nın önde gelen dermokozmetik üreticilerinden olan Giorgio Armani firması insanların güzel görünmesi ve özgüven duygusunu yakalamaları için çeşitli ürünler ortaya koymaktadır.

Kendi laboratuarlarında uzman dermatologların yapmış olduğu başarılı deneyler sonucunda birçok parfüm ve makyaj malzemesi üretimi yapmaktadır.

Giorgio Armani firmasını diğer firmalardan farklı kılan en önemli sebep ise firmanın yapmış olduğu başarılı deneyler ve uzman kadrosudur.

Giorgio Armani ailesi olarak ürünlerinin kalitesinin ortada olduğu kadar uygun fiyat kalitesi ile de müşterilerini yeteri kadar tatmin etmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman önemsemektedir.

Acqua Di Gio Essenza Pour Homme EDP, erkeksi kokusuyla severek kullanacağınız bir üründür. Üst notalarında bergamot, greyfurt ve su notaları barındırır. Orta notalarında adaçayı, fesleğen yasemin; alt notalarında silhat, sedir, amber, misk, kehribar, biber içerir.

Acqua Di Gio Woman EDT, beyaz çiçeklerin hafif kokusunu taşıyan bir kadın parfümüdür. Notalarında şakayık, ananas, votka, menekşe, şeftali, limon, muz yaprağı, zambak, yasemin, sümbül, amber, misk, sedir ağacı kokularını içerir. Hafif ve ferah kokusu ile gün boyu kalıcılık sağlamaya çalışır.

Giorgio Armani Ürünleri ve Fiyatları

Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick, erkeklerde oluşan ter kokusunu önlemek amacıyla geliştirilmiştir. Günlük kullanım için uygundur. Duştan sonra temiz vücutta kullanılması gerekir. Notalarında bergamot, mandalina, biberiye, latin çiçeği, yasemin, paçuli kullanılmıştır. Etkili kokusu ile uzun süre kalıcılık sağlamaya çalışır.

Güzel kokmak, hem erkeklerin hem de kadınların önem verdiği durumlar arasındadır. Güzel kokmak, bakımlı olmanın bir parçasıdır. Ter kokan birisiyle, kimse uzun süre vakit geçirmek istemez. Kokular kişilerin karakterlerini yansıtır. Herkes her kokuyu seçmez, kendisine özel gelen kokuyu seçer. Koku kişiye özeldir. Kokusuyla hatırladığımız birçok kişi vardır, hayatımızda.

Geçmiş zamanlarda sadece kadınlardan bakımlı olmaları beklenirdi. Ancak modern zamanda erkeklerden de bakımlı olmaları beklenmektedir. Erkekler de artık kendilerine özen göstermektedir. Tıraş olmak, banyo yapmak gibi temel bakımların dışında, hoş görünmeye, güzel kokmaya da önem vermektedirler.

Giorgio Armani parfüm ve deodorantlarıyla kendi kokunuzu seçebilirsiniz ve kokunuzla iz bırakabilirsiniz. Parfüm ve deodorantların kokuları kalıcılığı ile etkisini size gün boyu hissettirmeye çalışır.

Giorgio Armani parfüm ve deodorantlarını, Turuncu Kasa’ da inceleyebilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.