Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Hemo Fast

Hemo fast markasında bulunan krem ile hemoroit sorununuz ile mücadele edebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Hemo Fast Ürünleri

Hemo Fast markası hemoroit ya da basur olarak da bilinen sorun için tasarlanmış, bitkisel içerikli bir üründür. Krem formunda olan ürün bu bölgede oluşan çatlamalar da etki sağlamaya, cildi rahatlatarak yatışma sağlamaya yardım eder.

Genellikle sık sık kabızlık sorunu çeken kişilerde, sürekli oturan ya da tam tersi sürekli ayakta duran kişilerde daha sık görülebilmektedir. Özellikle yanlış beslenme bu sorunla daha sık karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Dışkılama sırasında yaşanan zorlama ile bu bölgede tahriş oluşabilir ve bu tahriş oldukça acı verici, ağrılı olabilmektedir. Hatta bazen kanamalar bile yaşanabilmektedir.

Hemo Fast, hemoroit sorunlarınızda rahatlama sağlamaya yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır.

Beslenme şeklinizi yeniden gözden geçirmeniz de rahatlatıcı etki sağlayabilir. Özellikle bol lifli, kepekli ve posalı gıdalar tüketmek, bol bol su içmek siz de rahatlama sağlamaya yardımcı olabilir.

Hemo Fast Ürünleri ve Fiyatları

Hemo Fast Krem, günde üç defa rahatsızlık hissettiğiniz makat bölgesine uygulanır. Düzenli olarak yaklaşık iki ay kadar kullanmanız tavsiye edilir.

Vücudunuzda, cildinizde pek çok sorun görülebilir, bunlar için zamanında önlem alarak, uygun ürünler kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hemo Fast markasına Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.