Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Kraft

Kraft bebk bakımını ve sağlığını göz önünde bulundurarak geliştirdiği ürünlerle, ebeveynlerin yanında olmaya çalışmaktadır. Çalışmaları ile herzaman kullanıcıalrın memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Kraft Ürünleri

Kraft söz konusu sağlık olduğunda eşsiz bir marka olarak pek çok kişi ve uzman tarafından daima tercih edilen bir marka olmuştur. Kendi alanında dünyanın en büyük isimlerinden biri olan Kraft çalışmalarını her zaman mükemmel biçimde geliştirmeye çalışmaktadır.

Sunulan en basit ve standart ürün bile çok büyük bir özenle geliştirilmektedir ve her bir ürün çok ciddi bir şekilde test edilmektedir. Bunun sonucu olarak ise ortaya her zaman daha iyi daha mükemmel ürünler ortaya çıkmaktadır. Kraft her açıdan ciddi bir çözüm markasıdır.

Kraft markası ebeveynlerin ihtiyacına yönelik ürünleri, bebeklerin sağlığını düşünerek geliştirmektedir.

Kraft Jelli Göğüs Pedi, emziren annelerin sütünü hızlı şekilde emen bir üründür. Özel kaydırmaz bir formüle sahiptir ve iç çamaşırına sabitlenebilir. Göğsün her zaman kuru kalmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Giysilerden belli olmadığı için, rahatlıkla kullanılabilir. Annenin göğsünden sızan sütü emer ve böylece kıyafetlerin leke olmasını da önlemeye çalışır.

Kraft Smart Elektrikli Göğüs Pompası, farklı ritim ayarları ile annenin sütünü sağmaya yardımcı bir üründür. 2 farklı ritme sahiptir, istenilen ritimde kullanılabilir. Arzuya göre pille veya elektrikle kullanılabilir. Kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir. Ürün her kullanımdan sonra temizlenmelidir.

Kraft Ürünleri ve Fiyatları

Annenin çalışması, seyahat etmek zorunda kalabilir veya başka sebeplerden ötürü, anne bebeği her zaman emziremeyebilir. Böyle durumlarda anne sütünü sağarak bebeğine verebilir. Eğer sağılan süt saklanacaksa, en önemli ayrıntı sütün hijyenik koşullarda muhafaza edilmesi gerekir. Anne sütü derin dondurucuda saklanabilir. Ancak eritilmiş sütün tekrar dondurulmaması gerekir.

Bebek için anne sütü çok önemlidir. Anne sütünün besleyiciliği hiçbir şeyle ölçülemez. Uzmanlar bebeklerin en az 6 ay anne sütü ile beslenmeleri gerektiğini dile getirmektedir.

Bebekler çok narin ve hassas bir yapıdadır. Bebeklerin beslenmesine çok özen gösterilmelidir. 6 aydan sonra anne sütünün yanında ek gıdalara geçiş yapılabilir. Bebekler için ürün seçerken, bebeğin hangi ayda olduğu temel ölçüt olarak kabul edilmelidir.

Bebeğin bakımında ve gelişiminde ebeveynlere çok fazla görev düşmektedir. Kraft markası bu süreçte ebeveynlerin yanında bulunmaya çalışmaktadır.

Kraft markasının ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.