Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Mhp

Açılımı Maximum Human Performans olan MHP markasında bulunan sporcu ürünlerine bu sayfadan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

MHP Ürünleri

Profesyonel olarak vücut geliştirme sporu ile uğraşan Gerard Dente'nin tasarlamış olduğu ürünlerden oluşmaktadır. Spor ve vücut geliştirme adına pek çok araştırmalar yapan Dente, pek çok sporcunun kırmış olduğu rekorlarda başarı sağlamalarına yardımcı olabilecek ürünler tasarlamıştır.

MHP markası sporcu ürünleri tasarlamaktadır. Markanın açılımı Maximum Human Performans'tır.

Sporcuların kullanımı için protein tozları, aminoasitler ve performans arttırıcı ürünler olarak değişik kategorilerde ürünleri bulunmaktadır.

Pek çok şampiyon ve spor adamının tavsiye ettiği markalardan olmayı başaran MHP markası önerilen ürünlerden olmayı da başarmıştır.

Mhp Carnitine 500 mg 120 tablet, yağ yakımını kolaylaştırmaya yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır.

Mhp Glutamine SR - 300 gr / (12 Hours), 12 saate kadar etki gösterme özelliğini adında da kullanan ürün, bir çeşit aminoasittir. Özellikle kas yapmaya çalışan kişiler de kasları beslemeye ve güçlendirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Mhp Ürünleri ev Fiyatları

İnsan kas dokusunun yarıdan fazlasını Glutamin meydana getirmektedir. Ancak sporla uğraşarak kaslarınızı zorladığınızda glutamin ihtiyacı artmaktadır.

Sıradan Glutamin ürünleri vücutta mide tarafından yüksek oaranlarda emilir ve yaklaşık %30 kadar bir bölümü kaslarınıza etki edebilir. Çünkü glutaminlerin tamamına yakın bir bölümü sadece 1 saat içinde emilir. Oysa Mhp Glutamine SR - 300 gr 12 Hours, vücutta 12 saat boyunca etki sağlamaya yardım eder.

Ürünü yaklaşık 250 ml olan ve soğuk tüketebileceğiniz bir içeceğe 1 tatlı kaşığı kadar ekleyerek iyice karıştırınız ve günde bir ya da iki defa içiniz. Kas gücünüzü arttırmanıza destek sağlamaya yardımcı ürün sporculara özel tasarlanmıştır.

MHP markasında multivitamin, aminoasitler, yağ yakıcı, kilo aldırıcı, protein, No creatine gibi daha pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Sporculara yönelik hazırlanan bu ürünler ister profesyonel olun, isterseniz spora yeni başlamış olun size vücudunuzda istediğiniz değişimleri sağlamak için çalışırken destek olmaya yardımcı olacaktır.

MHP kullananlar bu markayı, diğer sporculara da önermektedirler.

MHP markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.