Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Noviderm

Noviderm markasında bulunan ürün çeşitleri ile cildinizin temizliği ve yapısına uygun bakımlarını gerçekleştirebilir ve cildinizin daha düzgün görünmesini ağlayabilirsiniz. İçeriklerinde kullanılan doğal etken maddeler ve sağlığa zararlı kimyasallar içermemesi de tercih etmeniz için önemli bir faktör olabilir.

Noviderm Ürünleri

Noviderm markası Expanscience laboratuvarlarınca tasarlanmakta olan bir markadır.

Doğallık ve bakımı bir arada bulunduran marka cildinizde yaşayabileceğiniz pek çok sorun için ürün tasarlamaktadır.

Botanikçiler, biyologlar, eczacılar ve dermatologlar tarafından yapılan üstün çalışmalarla hazırlanmış olan ürünler cildinizle uyumlu ve zararlı kimyasallar içermeyen bir formüle sahiptirler.

Expanscience Fransa'da ürünler tasarlayan bir dermokozmetik laboratuvarıdır. Doğanın gücünü ve doğal hammaddeleri ürünlerinde kullanan marka en iyi çözümleri sunmak için çalışmaktadır.

Noviderm markasında bulunan Boreade serisi Yağlı ve akneli ciltlere bakım sağlamaya yardımcı ürünlerden oluşan bir seridir.

Noviderm Boreade Cleansing Cream Temizleme Ürünü 150 ml, yağlanma ve aknelenme yaşayan ciltlerde derinlemesine temizleme sağlamaya yardımcı olur. Ürün içeriğinin yaklaşık %90 oranında bölümü doğaldır. Cildinize ve sağlığınıza zararlı olabilecek alkol, paraben, phenoxyethanol, phthalate, peg, sabun ve petrokimyasallar içermez.

Cildinizde oluşan gözeneklerin açılarak temizlenmesine ve yağ fazlalığının giderilmesine yardımcı olur. Krem formu ile yumuşak bir temizleme sağlamaya yardımcı olan ürün köpüğe dönüşerek cildini temizler.

Serenactiv serisinde bulunan cilt bakımı ve temizleyici ürünleri hassas ciltlerin kullanımı için tasarlanmıştır.

Cildin temizlenmesi, bakımı, korunması gibi etkilerle hassasiyetin yatışmasını sağlamaya yardım eder.

Melatrio serisi de leke sorunu yaşayan ciltlerin kullanımı için tasarlanmıştır. İçeriklerinin büyük bir bölümü doğal etken maddelerden oluşmaktadır.

Noviderm Ürünleri ve Fiyatları

Noviderm Boreade M Shine Reducing Skincare Parlamayı Azaltıcı Bakım 40 ml, karma ve yağlı ciltlerde yağlı parlamaları gidermeye yardımcı bir üründür.

Cildin yağlanmasını dengelemeye ve nem vermeye yardım eder.

Sanılanın aksine yağlı ciltlerin de neme ihtiyacı vardır, önemli olan cildin daha fazlasına neden olmayacak nemlendiricileri kullanmaktır.

Noviderm Boreade LP Anti Blemish Skincare Akne Karşıtı Bakım, akneli veya akneye yatkın ciltlerde görünümü düzeltmeye yardım eder ve gözeneklerde tıkanmaya neden olmaz.
cildinizdeki akne ve gözenek sorunlarını gidermeye ve yenilerinin oluşmasını önlemeye yardım eder.

Cildiniz genetik olarak şekillendiği gibi, aldığınız gıdalar, çevresel faktörler, cildin temizlenmesi, hormonların etkisi, güneş, kullandığınız ilaçlar, yaşam tarzınız, kullandığınız kozmetikler ya da ilerleyen yaşınız gibi pek çok faktör cildinizin yapısını belirler.

Cildin yapısı ve sorunları için uygun ürünler kullanarak daha düzgün bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Noviderm ürünleri etkileri ile beğenildiği kadar, doğal etken maddeler kullanılarak formüle edilmiş içerikleri ve paraben, , phenoxyethanol, phthalate, petrokimyasallar içermemesi nedeniyle de tercih edilmektedir.

Daha düzgün bir cilt için fazla beklemenize, ürün aramanıza gerek yok Noviderm markası size ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok ürün seçeneğini bir arada sunuyor.

Noviderm markasındaki ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.