Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Nutrade

Nutrade markasında bulunan Sporcu ürünüNutrade L-Carnitine Xtreme 3000 Mg Thermo Complex, ampül formu ile pakette 20 adet olarak bulunmaktadır.

Nutrade Ürünleri

Spor yapan kişiler için bazen sağlıklı yaşam için, kilo sorunu için, bazen boş zamanlarını değerlendirmek için spor yaparlar. Oysa bazı insanlar için spor ve spor yapmak hayat tarzı olarak seçilmiştir. Nutrade markası sporcular için uygun ürünler tasarlamaktadır.

Sporla uğraşan bazı insanlar futbolu, basketbolu, tenisi ya da bazı vücut geliştirme sporlarını tercih ederler, Herkesin ilgisi ve merakı son derece farklı olabilmektedir.

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeniz için spor yapmak kadar sağlıklı beslenmeniz de önemlidir. Harcadığınız enerji ve vücudunuz için bazen doğal yollarla beslenmeniz yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda dışarıdan bazı destekleyici ürünler almanız gerekebilir.Bunun bilincinde olan Nutrade firması sporculara uygun farklı ürünler tasarlamaktadır.

Pek çok seçeneği bulunan sporcu ürünlerinden sizin için en iyi olanı tercih ederek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Nutrade Ürünleri ve Fiyatları

Herkesin ihtiyacı farklıdır. Bazı kişiler kol kaslarını ya da vücut kaslarını geliştirmek isterken bazı kişiler için se sadece bacak kasları önemlidir. Ya da vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulmak, enerji almak, yağ yakımının hızlanması gibi pek çok farklı beklentileriniz olabilir.

Nutrade L-Carnitine Xtreme 3000 Mg Thermo Complex, içeriğinde 3000 mg L- Carnitine bulunmaktadır. Ürün en fazla 2 ay kullanılmalıdır. Devamında kullanmak isterseniz 10 gün kullanmadan ara vererek daha sonra kullanabilirsiniz. Kullandığınız süre boyunca da yemeklerden ya da spora başlamadan yaklaşık 30-35 dakika kadar önce alınmalıdır.

Nutrade ürünler ampul formundadır. Kullanmaya başladığınız ilk 2 gün yarım ampül olarak kullanarak daha sonra tam kullanmaya başlayabilirsiniz. Her ampul 25 ml büyüklüğündedir ve 20 adet olarak bulunmaktadır.

Nutrade markasına Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.