Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Odor Eaters

Odor Eaters markasında bulunan ürünlerden kendinize uygun olanı seçerek ayak kokusunu önlemeye yardımcı olabilirsiniz.

Odor Eaters Ürünleri

Odor Eaters markası Blistex tarafından üretilmektedir.

Blistex 1947 yılında küçük bir firma olarak ticarete başlamıştır. Uzun yıllar sonra dünyada da bilinen Blistex markası dudak bakım ürünleri ile çok beğenilmektedir.

Odor Eaters, Blistex'in tescilli bir markasıdır.

İnsanların pek çoğunun ortak sorunu olan ayak kokusu ve ayak bakımınız için ürünler tasarlamaktadır.

Ter, vücudunuzdan ilk çıktığında kokusu olmayan bir sıvıdır. Ancak kapalı ortamlarda bulunan sıvılar kötü kokuların oluşmasına neden olurlar. Özellikle de ayak, koltuk altı bölgesi gibi kapalı yerlerde kötü kokular daha sık oluşmaktadırlar.

İnsan vücudu için terleme doğal, sağlıklı bir vücut fonksiyonudur. Ancak yeteri kadar bakım, temizlik, kullandığımız bazı giyeceklerin yapısı gibi faktörlere bağlı olarak kötü kokabilirsiniz. İnsan vücudunda yayılmış olarak bulunan ter bezleri vücudun özellikle ayaklarda, koltuk altı bölgesinde, avuç içlerinde, kasık bölgesinde ter bezleri daha yoğun olarak bulunmaktadır.

Bazı kişilerin ter bezleri daha aktif olarak çalışır bu da daha yoğun bir terleme gerçekleşmesine neden olabilir.

Bu nedenle de bu bölgelerde terleme daha yoğun yaşanır, ancak mesela eller sürekli açık olduğu için ter kokusu oluşmaz.

Ayakların kokması da en az vücudun ter kokması kadar kötü bir durumdur. Sürekli, toplumda utanır ve kendinizi soyutlarsınız. Oysa buna bir çözüm bulmanız hiç de zor değil.

Erkekler de daha sık karşılaşıldığı düşünülse bile bu sorun kadınlarda da görülmektedir.

Öncelikle yaklarınızın düzenli olarak temizlenmesi, her gün temiz ve kuru çoraplar giyilmesi gerekmektedir. Ardından size uygun Odor Eaters ürünlerini kullanarak ayaklarınızda koku oluşmasına karşı önlem alabilirsiniz.

Ayak kokusu sorunu için ürün tasarlayan Odor Eaters farklı özelliklerdeki ürünleri ile yardımınıza yetişecektir.

Odor Eaters Ürünleri ve Fiyatları

Odor Eaters Ultra Comfort Koku Giderici Ayakkabı Tabanlığı, bu özel tabanlık aktif kömür, kabartma tozu, çinko oksit ve özel koku önleme teknolojileri içeriği ile ayakkabı ve çizmelerinize uyum sağlar, ıslaklığı engellemeye yardımcı olarak koku oluşmasını da önlemiş olur.

Odor Eaters Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı Pudrası, ter emici özelliğinin yanı sıra koku giderici aktifler içerdiğinden ayak kokularına karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı bir pudradır. Talk içermeyen ürün her gün duş sonrasında ayaklarınıza uygulayarak ferahlık sağlayabilirsiniz. Ayaklara sürülerek kullanılır, özel şişesi ile dökmesi, dağılması ve uygulaması kolay olan ürünü parmak aralarına ya da çorap içine dökerek kullanabilirsiniz.

Odor Eaters Koku Önleyici Ayak ve Ayakkabı Spreyi, ayak ve ayakkabıların kötü kokusu için tasarlanmıştır, Teri ve ıslaklığı emerek kuruluk sağlamaya ve ferahlatıcı etki vermeye yardım eder. Antiperspirant özellikli deodoranttır.

Kötü kokuları baskılamak yerine oluşmalarını önlemeye ve kuruluk etkisi sağlamaya yardımcı spreydir. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği Odor Eaters Sprey ile ayaklarınızda oluşan kötü kokuları engelleyebilirsiniz. Ayaklara da ayakkabılara da sürerek uygulayabilirsiniz.

Ürünleri düzenli olarak kullanarak siz de ayak kokularından kurtulabilirsiniz.

Odor Eaters markasına Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.