Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Oncomed

Oncomed, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştirmektedir. Oncomed markasına ait, ateşölçer, steteskop, baskül, buhar makinası bulunmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Oncomed Ürünleri

Oncomed, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile tercih edilen bir markadır. Oncomed markasına ait, tartılar, basküller, ateş ölçerler, lansetler, steteskoplar, tansiyon aletleri, buhar makineleri, emzik termometreleri bulunmaktadır.

Oncomed AS-B Aneroid Tansiyon Aleti, yapışkan manşete sahip bir üründür. Stetoskobu ile beraber bulunmaktadır. 45 mm gösterge çizelgesine sahiptir.

Ölçüm yaparken cihaz kalp seviyesinde tutulmaya özen gösterilmelidir. Bu ürünün kullanımının, kesinlikle doktor kontrolü yerine geçmediği unutulmamalıdır. Tansiyonu ölçmek için en ideal saatler sabah saatleridir. Tansiyon her gün aynı koşullarda ölçülmeye çalışılmalıdır. Tansiyon ölçülürken rahat edilmelidir.

Kanın atardamara basınç yapması durumuna tansiyon denir. Sağlıklı insanlarda ideal tansiyon değeri 10 ile 14 civa basıncıdır. Büyük tansiyonun 14 ten büyük olması ve küçük tansiyonun da 9 dan büyük olmasına hipertansiyon denmektedir. Büyük tansiyonun 10 dan az ve küçük tansiyonun da 6 dan az olması hipotansiyon olarak adlandırılır. Tansiyon değerlerinin yüksek veya düşük olması birçok rahatsızlığa sebep olabilir.

Oncomed Ürünleri ve Fiyatları

Özellikle belirli rahatsızlıklarda, tansiyon değerlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir. Oncomed Tansiyon Aleti, bu konuda yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Oncomed Steteskop, vücuttaki sesleri dinlemeye yardımcı olabilecek bir üründür. Steteskop ile kalbin atışı, akciğerlerin sesi, nabız, bağırsak ve mide sesleri dinlenebilir. Steteskop genellikle doktorların kullandığı bir üründür.

Oncomed, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya yardımcı ürünler geliştirmektedir.

Oncemed markasının geliştirdiği ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.