Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pot O'Miracle

Pot O' Miracle, Ruby Kisses firması bünyesinde bulunan bir markadır. Dudakları korumaya ve nemlendirmeye, çatlak oluşumuna karşı koruma sağlamaya yardımcı olur.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Pot O’ Miracle Ürünleri

Pot O’ Miracle, Ruby Kisses firması bünyesinde bulunan bir markadır.

Dudaklar, en çok dikkat çeken yerimizdir. Özellikle de kadınlar çekici dudaklara sahip olmak isterler.

Bazı etkenlere bağlı olarak dudaklarda kurumalar, çatlamalar görülebilir. Dudak çatlaklarına en sık kış aylarında rastlanır. Soğuk ve kuru hava dudakların kurumasına neden olabilir. Ancak dudakların tahriş olmasının tek nedeni soğuk hava değildir.

Kullanılan kimyasallar, değişen hava şartları, bir takım rahatsızlıklar, kullanılan birtakım ilaçların yan etkileri dudakta kurumaya neden olabilir.

Dudaklardaki kurumanın önüne geçebilmek için, bol sıvı tüketmek gerekir. Vücudun susuz kalmasının pek çok zararı olabileceği gibi dudaklarda kuruluğa da neden olabilir. Evinizdeki havayı nemli tutmaya çalışarak, dudak kurumasının kısmen önüne geçebilirsiniz.

Pot O'Miracle Ürünleri ve Fiyatları

Soğuk hava nasıl dudaklarınkurumasına neden oluyorsa, sıcak havalarda dudakları kurumasına neden olabilir. Güneşli havalarda dudaklara güneş koruyucu ürünler kullanılması önerilir. Dudaklarınıza zarar vereceğini düşündüğünüz ürünleri uygulamayın. Dudaklarınızı ısırma veya yalama alışkanlığınız varsa, bu alışkanlıktan kurtulmaya çalışın. Dudaklarınız kurumuş durumdayken fazla tuzlu, baharatlı gıdalar tüketmekten kaçının.

Pot O’ Miracle, dudaklara bakım yapmaya yardımcı bir üründür. Yaz sıcaklarında ve kış soğuklarında dudakları korumaya çalışır. Shea yağı, badem yağı ve mentol içerir. Dudaklara nem desteği sağlar ve yumuşaklık hissi verir.

Pürüzsüz dudaklara kavuşmanıza yardımcı olabilecek Pot O’ Miracle, nane yağının etkisiyle dudaklarınızda ferahlık ve karıncalanma hissi sağlayabilir. İstediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an uygulayabilirsiniz. Parmak uçlarınız yardımıyla hafif dokunuşlarla ürünü uygulayabilirsiniz.

Ürün parmağınızın ısısıyla yumuşar ve böylece kolaylıkla uygulayabilirisiniz. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Dudaklar, cildimizin en hassas yerlerinden biridir ve bakımı, korunması özen gerektirir. Her ürünü dudaklarda kullanmamak gerekir. Pot O’ Miracle, dudak bakımında size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Pot O’ Miracle ürününü, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.