Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Replexion

Replexion markası ile cildinizde oluşan kırışıklık sorunları ile yüz, boyun ve göz çevresinde sadece tek ürün kullanarak savaşabilirsiniz. Peptidler ve vitaminlerle zenginleştirilmiş içeriği ile önemli markalardan biridir.

Replexion Ürünleri

Replexion markası cildinizde gördüğünüz yaşlanma belirtileri ile savaşmaya ve size daha genç bir görünüm kazandırmaya yardımcı olabilmek için çalışmaktadır.

Yüz ve boyun bölgenizde kullanarak en etkili çözümleri elde edebileceğiniz şekilde formül edilmiştir. Replexion markasının farkını kullanarak kendiniz görebilirsiniz.

Replexion Kırışıklık Giderici Krem 50 ml, pek çok kremden farklı olarak yüz ve göz çevresinde kullanabileceğiniz bir üründür. Yüzünüz için tasarlanmış olan pek çok ürünü göz çevrenizde kullanamazsınız bu nedenle her bölge için farklı ürünler almanız gerekmektedir. Oysa Replexion ile tüm yüzünüze bakım sağlayabilirsiniz.

İlerleyen yaşla birlikte cildin kolajen dokuları zayıflar, cilt nemini ve canlılığını yitirir. Dokuların arasındaki boşalma ciltte kırışıklıkların oluşmasına neden olur. Kuruluk sorunu da bu etkileri hızlandırır. Yüzünüzün en hassas bölgesi göz çevrenizdir. Göz çevresinde bulunan ince deri ilk yaşlanma belirtilerinin görüldüğü bölgedir. Buranın bakımı daha farklı bir özen ve önem gerektirir.

Amerika'da kırışıklıklarda sağladığı etkiler için En İyi Kırışıklık Azaltıcı Krem olarak seçilmiştir. Ürünün içeriğinde cilt için oldukça faydalı peptidler, hyalüronik asid, vitaminler ve bitkisel ögeler bulunmaktadır.

Replexion Ürünleri ve Fiyatları

Özel mikroemülsiyon özelliği ile cildinizin en alt katmanlarına ulaşarak etki sağlamaya yardım eder. Cildi nemlendirerek rahatlama da sağlamaya yardımcı olan ürün gözaltında oluşan ince çizgiler, torbalanma ve koyu renkli halkalar üzerinde de etki sağlamaya yardımcı olur.

Cildinizin düzgün ve güzel görünmesi herkes için önemlidir ve bunu sağlayabilmek için pek çok ürün denersiniz ancak maalesef her ürün istediğiniz etkiyi elde etmenizi sağlayamaz.

Replexion, sabah ve akşam temiz, kuru yüz, göz çevresi ve boyun bölgenize nazikçe masaj yaparak yediriniz ve her gün düzenli olarak kullanmaya özen gösteriniz.

Kremin içeriğinde aloe vera, shea butter, phyllantus emblica, susam yağı gibi bitkisel etken maddeler de bulunmaktadır.

Ürün, cildi dış hasarlara, serbest radikallerin saldırılarına karşı korumaya yardım eder. Cildin ihtiyaçlarını karşıladığınızda elde edeceğiniz sonuçlar sizi memnun eder. Cildin en önemli ve ilk ihtiyacı da nemdir. Öncelikle temizlemiş olduğunuz cildi nemlendirici de etkiye sahip olan Replexion cildin esnekliğini kazanmasına ve sıkılaşmasına da yardımcı olur.

Replexion markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.