Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Salvolin

Salvolin Salyongoz Kremi, kişisel bakımınızı tamamlamanıza yardımcı oalbilecek bir üründür. Cildi yenilemeye, nemlendirmeye ve sağlıklı bir görünüm sunmaya yardımcıdır.

Salvolin Ürünleri

Salvolin Salyongoz Kremi, salyongoz salgisi özü içeren bir üründür. Ciltte yenilenme etkisi yaratmaya yardımcı olur. Cildi korumaya ve cilt mekanizmasını güçlendirmeye yardımcı olur. Cildin nemlendirmeye ve nem dengesini sağlamaya çalışır. Cilt yapısı ile uyumlu bir formüle sahiptir.

Cildin sağlıklı, genç ve canlı görünmesinde etkili olmaya çalışır. Salyongoz Kremi, vitaminler, proteinler, gluk asit, shea ağacı yağı içerir. Cilde pürüzsüzlük etkisi sunmaya çalışır. Sivilce akne izlerinin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya çalışır.

Tıraştan sonra da kullanılabilecek ürün, cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Tıraşın cilt üzerindeki olumsuz etkilerini gidermeye çalışır.

İnce çizgi ve yaşlılık görünümlerinde etkili olmaya çalışır. Cilde gençlik ışıltısı katabilir. Cildi dış etkenlere karşı korumaya yardım eder. Göğüs bakımında da eltili olabilir.

Çatlak izlerinin, selülitlerin görünümünde düzelme sağlamaya çalışır. Tahriş ve leke izlerinin görünümünde düzelme sağlayabilir. Salvolin, cildi beslemeye ve korumaya yardımcı olur.

Salvolin Ürünleri ve Fiyatları

Salvolin Krem, güneş yanıklarında ve göz çevresinde kullanılmaz ve yakıcı güneşte de uygulanmaz. Doğum lekeleri, benler ve çiller üzerinde eltili olmaz.

Salvolin Salyongoz Kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulanır. Ürün kullanılmadan önce cilt iyice temizlenmelidir. Temiz cilt üzerine ince bir tabaka halinde uygulanır ve iyice emilene kara hafif hareketlerle masaj yapılır.

Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar alınabilir. Ürün ciltteyken nemlendirici veya kozmetik ürün kullanılması önerilmez. Makyaj yapmadan önce de kremin kuruması beklenir. Cildin kendini yenileyebilmesi için 28 günlük bir uygulama gerekir.

Çatlak görünümleri için 4-6 haftalık kullanım, orta dereceli iz ve çatlaklar için 6-10 hafta belirtildiği şekilde kullanılmalıdır. Çok daha derin izlerde ise iki kavanoz kullanımdan sonra sonuç alınabilir.

Salvolin krem kullananlar memnuniyetlerini dile getirmektedir. Salvolin kremin kullanımı çok yönlüdür ve kolaydır.

Salvolin Salyongoz Kremini, Turuncu Kasa' dabulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.