Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Sevi Bebe

Bebekler için ihtiyaç olan ürünleri ,gerek satıcıların önerilerini dikkate alarak, gerekse fuarlarda anneleri  dinleyerek üretip, kısa sürede piyasanın dikkatle takip edilen markası oldu.

Sevi Bebe Ürünleri

1991 yılında Sevi Bebe Türkiye bebek piyasasına adım atmıştır. Sevi Bebe, öncelikle Türkiye’deki ve ikinci aşamada da Sevi Baby markasıyla Dünyadaki tüm bebekler için sağlıklı ve kaliteli ürünler yapmaktadır.

Bebek banyo filesini bebek piyasasına duyuran ilk markadır. 2001 yılında Sevi Baby adıyla dünyaya açılma kararı almıştır. Dünyada çok tercih edilen kaliteli bir marka haline gelmiştir. 15’den fazla patentli ürünüyle Sevi Bebe kaliteden ödün vermemektedir.

Ürünlerinde kanserojen baskı ve boya içermez. Alerjiye sebep olacak nikel içeren çıt çıt ve fermuar kullanılmaz. Ürünlerinde kullandıkları kumaş sayesinde çekmezlik özelliğine sahiptir. İyi kalite boya kullanımı sayesinde yıkamayla boya gitmesi olmaz güneşte solmaz.

Sevi Bebe Boğulmayı Önleyici Yastık, boğulmayı önleyici yastıkta hava delikleri olan yumuşak bir sünger vardır. Hava delikli sünger sayesinde çocuklarınızın rahat nefes almasına yardımcı olur. Bebek yattığı sırada kusar ise kusmuklar bu deliklerden içeri girecek ve bebek zarar görme olasılığını en aza indirmeye yardımcı olacaktır. %100 pamuk iri gözenekli bir astar ile kaplanmıştır.

Bebeklere antialerjik ve dört mevsim kullanabilecekleri konforu uyku sağlamaya yardımcı Sevi Bebe Mikrofiber Bebek Yastığı özel olarak tasarlanmıştır.

Sevi Bebe Ürünleri ve Fiyatları

Bebeğinizin sağlığı düşünülerek kaliteli şekilde üretilmiş olan birçok ürün yelpazesine sahip güvenir bir firmadır. Kalitesi ve bebekler için yaptığı yeni ürünleri ile çok talep gören bir marka haline gelmiştir.

Seyahatlerde annelere kolaylık sağlayacak kullan at cepli kâğıt mama önlüğü. Ön yüzü emici kâğıt kumaş, arka yüzü sıvı geçirmez polietilen kullanılarak üretilmiştir.

Ebeveynlerin istekleri ve ihtiyaçları göz önünde tutularak üretim yapılmaktadır. Sevi Bebe ile gönül rahatlığı ile bebek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.