Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Tenga

Tenga markasında bulunan, erkeklere özel zevk oyuncaklarını, ucuz fiyatlarla sipariş verebilir, özel ve gizli paketleme ile teslim alabilirsiniz.

11 ürün var.

Tenga Ürünleri

Japonya'da geliştirilen Tenga markası erkeklere özel tasarlanmış bir sex oyuncağıdır. Cinselliğe farklı bir yaklaşım sağlamaya ve güvenli, eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olabilecek yetişkin oyuncağıdır. 2011 yılından bu yana Türkiye'de de satılmaktadır. 18 yaşından büyük olan tüm erkeklerin kullanabileceği bir üründür.

Farklı ve özel tasarımı ile mastürbasyonun en keyifli halini sunmak için pek çok farklı ürün çeşidi içermektedir.

Tenga Yumurta Egg, çeşitleri her ne kadar küçük olsa da verdiği haz son derece büyük ve farklı özelliklere sahip çeşitleri ile her Egg farklı bir keyif yaşamanıza yardımcı olabilir.

Egg Wavy, dalgalı iç düzeneği ile farklı bir uyarıcılık sunarken yumuşak yapısı ile haz vermeye yardım edecek.

Egg Clicker, yumurtanın iç yüzeyinde bulunan yuvarlaklar değişik bir uarıcı etki sağlamaya yardım eder.

Egg Spider, ağ şeklinde dizayn edilmiş formu ile tümsekler ve çukurlara sahiptir.

EGG Twister ise girdaba benzeyen hareketlerle özel bir sıkılaşma hissi sağlamaya yardım eder ve tüm Tenga Egglerde olduğu gibi üstün bir esneme gücü, kuvvetli bir sıkıştırma etkisine sahiptir.

Egg Stepper ise değişik yönlere doğru uyarıcılara sahip özelliği ile uyarıcı etkisini çifte katlamak için çalışır.

Tenga Ürünleri ve Fiyatları

Egg Silky ise, yumuşak bir dokunuş ve iç sarmalında yer alan şeritlerle nazikçe kavrar ve yumuşak şekilde zevkli bir tırmanışa izin verir.

Esnek, yumuşak ve uyumlu yapısı, küçük formu ile cebinizde kolayca taşıyarak her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu nedenle seyahat oyuncağı olarak da adlandırılmaktadır.

Tenga Ultra Size Edition Deep Throat Cup, mastürbasyon bardak serisinden olan "DeepThroat" üstün bir emme hissi sunmaya yardımcıdır. Sahip olduğu vanaları ile emme hissi sağlamak için tasarlanmıştır. Özel biçimi ile darlık sağlamaya yardımcıdır.

Ürünün giriş kısmı yumuşak ve kaygan yapıdadır. İçerisinde bulunan kayganlaştırıcı losyonun dışarı akmasını önleyecek biçimde tasarlanmıştır. İçerisindeki havayı sıkıştırmaya yardımcı olarak yukarıdaki delik ise itme ve emme gücü sağlar.

Tenga Flip Hole Siyah ürünün bir de beyaz renkli ürün çeşidi bulunmaktadır. Üründe bulunan buton paneli ve vakum pompası ile kontrol edilmesi kolaydır. Siyah renkli olan ürün sağladığı uyarıcı etki çok daha güçlü olarak belirlenmiştir.

Tenga Isıtıcı, kullanmak istediğiniz tenga oyuncaklarını doğal vücut sıcaklığına ulaştırmaya yardım eder. Tenga ürünleri (tengacup, tenga flip hole, tenga egg modelleri) içerisine koyarak, 5 dakika bekleterek istediğiniz sıcaklık etkisini sağlayabilirsiniz. Böylece bu ürünlerinizin vereceği zevki arttırabilirsiniz.

Tenga markasında bulunan özel, eğlenceli ürün çeşitleri tüm cinsel sağlık ürünlerinde olduğu gibi gizli şekilde paketlenir ve gizli paketi ile elinize ulaşır, içinde ne olduğunu 3. şahıslar bilmez.

Tenga Markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.