Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Töpfer

Töpfer markasına ait organik bebek ürünlerini buradan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Töpfer Ürünleri


Töpfer firması 1911 yılından beri den bugüne organik bebek mamaları ve sütleri üretmektedir. 1936 yılından itibaren ise %100 doğal ve organik içeriklerle bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır.

BDIH organik sertifikasyon kuruluşu tarafından Töpfer ürünlerin doğallığı belgelenmiştir.

Töpfer markası, geliştirdiği organik bebek ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Anneler Töpfer organik cilt bakım ürünlerini kullanmayı tercih etmektedir. Töpfer ürünleri sentetik kokular, boyalar, koruyucular ve hayvansal maddeler içermez. Yetişkinlerin kullanımı için de ideal içeriklere sahip ürünlerdir.

Töpfer markasında annelerin cilt bakımına uygun ürün çeşitleri de bulunmaktadır.

Bebeklerin cildi ve savunma mekanizmaları son derece hassastır. Her anne bebeği için her şeyin en özeline sahip olmak ister.

Töpfer Ürünleri ve Fiyatları

Töpfer 1 Organik Bebek Sütü; anne sütünün yeterli gelmediği, bebeğin anneyi emmediği vb. durumlarda, bir uzmana danışılarak, bebeğin doğumundan 6. Ayın sonuna kadar kullanılabilen bebek sütüdür. Töpfer bebek sütü, organik sütten üretilmiştir. GDO ve Gluten içermez. İçeriğinde Omega 3 yağ asitleri, vitaminler, mineraller ve amino asitler bulunur. Raf ömrünün 18 ay olduğu belirtilmiştir.

Töpfer 2 Organik Devam Sütü 400 gr; 6. Aydan itibaren 12.ayın sonuna kadar kullanıma uygun olan devam sütüdür. Anne sütüne ilave olarak veya ek gıdalar ile karma beslenmede kullanılır. İlave şeker içermez. GDO ve gluten içermeyen bir formüle sahiptir.

Töpfer bebek sütü ve devam sütünü hazırlarken dikkat edilmesi gereken birkaç ayrıntı vardır. İhtiyaç duyulan miktarda içme suyu kaynatıldıktan sonra 50 dereceye kadar soğutulur. Soğutulmuş olan suyun hemen hemen yarısını biberona doldurun ve üzerinde belirtilen miktarda bebek sütünü de üzerine ekleyin. Biberonu sıkıca kapattıktan sonra iyice çalkalayın. Kalan suyu biberonun üzerine ekleyip, tekrar çalkalayın.

Biberonu kullanmaya başlamadan önce biberon ve biberon emziğini kaynatın. Bebeğinizin sağlığı her şeyden önemlidir. Tercihlerinizi yaparken bu durumu göz önünde bulundurmalısınız.

Töfer ürünleri, Turuncukasa.com’ da indirimli fiyata satılmaktadır.