Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Trussardi

Trussardi markasında bulunan parfüm çeşitleri kalıcı ve etkileyici kokularıyla bu sayfada satılmaktadır.

Trussardi Ürünleri

Trussardi markası 1911 senesinde eldiven fabrikası ile piyasaya atılan Dante Trussardi tarafından temelleri atılmış, günümüzde ise pek çok kaliteli ürün çeşidine sahiptir.

İtalyan şirketi olan Trussardi,1960‘lı yıllarda işi büyükbabasından alan torun Nicola Trussardi tarafından işletilmeye, çeşitli ev ve işyeri aksesuarları, deri giyim ve ayakkabı çeşitleri üretmeye başladı.

1980’li yıllara gelindiğinde Trussardi markası daha fazla büyüdü ve moda alanında kadın, erkek, genç ve çocuk giyimi, Trussardi parfüm çeşitlerini de ürünleri arasına kattı.

İtalya'da üretilen Trussardi parfümler pek çok özelliğe ve zengin bir koku yelpazesine sahiptir.

Kadın ve erkeklerin zevkine uygun farklı notalara sahip koku çeşitlerinin kalıcı ve etkileyici koku özellikleri ile siz de İtalyan stilini yakalayabilirsiniz.

Güzel kokmak kadın erkek herkes için önemli bir kişisel bakımdır. Kokunuzla duyuları harekete geçirir, fark edilirsiniz. Teninize en çok yakışan size güzel duygular hissettiren parfümleri seçmek de çok önemlidir. Kokuların etkisi ancak kendinize en yakışan parfümü bulduğunuzda en iyi etkiyi sağlayacaktır.

Trussardi Ürünleri ve Fiyatları

Trussardi Donna Woman EDP 100 ml,Limon, sulu meyveler, beyaz paçuli, sedir, sandal ağacı, vanilya kokuları ile birlikte yasemin, lotus kokularını içermektedir. Kadınların kullanımı için tasarlanmış olan parfüm kalıcı özelliğe sahiptir.

Trussardi Delicate Rose EDT 100 ml, üst notalarda yoğun olarak hissedebileceğiniz kremsi gül kokularına eşlik eden yasemin, lotus kokularına daha orta ve alt notalarda ise sulu elmaların, sandal ağacı ve odunsu misk kokuları ile gün boyu çiçek gibi kokabilirsiniz.

Trussardi My Land Edt Pour Homme 100 Ml Erkek Parfüm, erkeklerdeki İtalyan tarzını yansıtmaya yardımcı özelliklere sahip olan bir kokudur. Lavanta menekşe ve okyanus kokularına eşlik eden mandalina, bergamot ve narenciye vetiver ve tonka fasulyesi kokuları hissedilir. Kalıcı, yoğun kokusu ile vazgeçemeyeceğiniz bir kokudur.

Erke ve kadınların kullanımı için tasarlamış olduğu koku çeşitleri tüm dünyada da beğenilerek kullanılmakta ve bir tarz haline gelmektedir.

Trussardi kullanmak bir ayrıcalıktır. Uzun yıllar öncesine dayanan tecrübesi, araştırmaları, çalışmaları ile farkını markayı kullandığınızda hissedebilirsiniz.

Trussardi markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.