Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Weewell

Weewell markası, teknik imkanlarını ve teknolojiyi kullanarak, ürünlerini geliştirmektedir. Geliştirdiği ürünler ile anne-babaların yanında olmaya çalışmaktadır. Weewell markası bebekleri için ideal ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Weewel  Ürünleri

Teknolojinin geliştiği ve her alanda kullanıldığı günler yaşamaktayız. Weewell bu alanda çok başarılı bir marka olarak bebekler için ideal ürünler sunmaktadır.

Weewell ile sağlıklı çözümler elde etmek isteyen pek çok aile aradığı çözüme ulaşabilir. Marka bebekler için tam olarak uygun ve ergonomik ürünler sunma adına hem tasarım hem de malzeme açısından kaliteden asla ödün vermez.

Bu yapısı ile ön plana çıkan marka olan Weewell sağlık ve kalite odaklı ürünleri ile tüm dünyada tercih edilmektedir. Marka sahip olduğu teknik imkân ve beceriler ile daima çözüme yönelik ürünler yaratmaya çalışmaktadır. Bu da üstün olmasının nedenlerinden biridir.

Weewel, ebeveynlerin bebeklerini büyütürken ihtiyaç duyabilecekleri ürünler geliştirmektedir. Anne-babaların hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile sıkça tercih edilen markalardan biridir.

WeeWell Baby Audio Monitör (16 Pilot Ton-800m)(wma232), bebeğiniz yanınızda değilken bile onu kontrol edebilmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir üründür. Bebeğin çıkardığı sesleri, siz bebeğin yanında değilken de takip etmenizi sağlar.

Weewell Ürünleri  ve Fiyatları

Bebeği ile aynı odada yatmayan ebeveynler bebek telsizi sayesinde sabaha kadar rahat ederler. Bebek telsizi sayesinde, ebeveynler de kendilerine vakit ayırabilirler.

Özellikle anneler, bebekleri yanında olmadığında huzursuz olurlar ve kendilerini rahat hissedemezler. Weewel Bebek Telsizi, bebekleri yanlarında değilken bile annelerin içinin rahat etmesini sağlayabilir.

WeeWell Baby Audio Monitör, açık alanda 800m çekim alanına sahiptir. Hassasiyet ayarı ve kemer askısı bulunmaktadır. Sahip olduğu iki kanal ile parazitlenmeyi önlemeye çalışır. İletişim alanının dışına çıkıldığında, sinyal verir. Düşük pil seviyesini gösteren bir özelliğe sahiptir.

800 metre çekim mesafesi ile anne-babalara daha geniş bir alan sağlar. Pilleri şarj edilebilir özelliktedir. Ses hassasiyet ayarı mevcuttur. Böylece bebeğin uyku esnasında çıkardığı seslerle, telsizin sürekli çalışmasını önleyebilirsiniz.

LCD ekranında, bebeğin uyuma ya da ağlama durumunu görsel olarak gösterir. Ekran aydınlatma özelliği sayesinde, gece de rahatlıkla kanal ayarlarını değiştirebilirsiniz. Düşük batarya göstergesi sayesinde, ne zaman şarj etmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Her anne-baba için, bebeği özel ve kıymetlidir. Her aile bebeğini korumak, kollamak ve takip etmek ister, yalnız bırakmaz istemez. Weewel ürünleri, ebeveynlerin içlerini rahatlatacak ürünler geliştirmektedir. Anne- babaların mutluluğunu ve çocukların sağlığını ön planda tutan marka, pek çok aile tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.