Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Wind-Salbe N

Wind-Salbe N, bebeklerde en sık görünen gaz problemi için geliştirilmiştir. Gaz sorunu, bebeğin rahatsız olmasına neen olan bir problemdir. Wind Sable N ürününü, bebeğinizin gaz probleminde kullanabilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Wind-salbe N Gaz Merhemi

Bebeklerde en sık görülen sorunlardan biri de gaz problemidir. Bebek dünyaya geldiğinde sindirim sistemleri tam olarak gelişmemiştir. Alınan gıdaların yeterince parçalanamaması sonucu, sindirilememesi, bebekte gaz oluşumuna neden olabilir. Bebeğin hava yutması ve hareketsiz olması da gaz sorununun nedenlerinden biridir.

Gaz sorunu bebeğin huzursuz olmasına, beslenme ve uyku düzenin bozulmasına neden olabilir. Bebeğin büyümesi için gerekli olan en önemli şey ise, yeterli uyku ve beslenmedir. Gaz sancısı çeken bebek, ağlayıp huzursuz olurken, ebeveynler de aynı şekilde huzursuzluk ve uykusuzluk yaşayabilirler.

Elbette hiçbir ebeveyn bebeğinin acı çektiğini bilmek istemez. Ancak bebek gaz sıkıntısı çekiyorsa fazla endişelenmeye gerek yoktur. Bebeğin gaz sancılarını gidermek için yapılacak en etkili yöntemlerden biri masaj yapmaktır. Masaj bebeğin rahatlamasına sebep olabileceği gibi, anne ile bebek arasındaki duygusal bağı da güçlendirebilir. Masaj, bebeğin gerginliğini ve huzursuzluğunu yatıştırmaya yardımcı olabilir.

Wind-Salbe N  Ürünleri ve Fiyatları

Gaz, bebek için zararlı bir şey değildir. Masajın yanında kullanılacak bazı ürünlerle, gaz sancısının önüne geçilebilir veya hafifletilebilir.

Wind-salbe N Gaz Merhemi, bebeklerde görülebilecek gaz sancısını hafifletmeye çalışır. Bebeğin sindirim sistemini düzenlemeye çalışır. Ürün, kimyon yağı ve vazelin içeren bir formüle sahiptir. Bebeğin karın bölgesine nazik hareketlerle masaj yaparak uygulanır.

Wind-salbe N Gaz Merhemi uygulamak, bebeğin rahatlamasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra egzersiz hareketleri de bebek rahatlatılabilir. Gaz merhemi, bebeğin cilt yapısıyla uyumlu özelliktedir.

Anne babalar için, bebekleri çok kıymetlidir. Ona en iyi şekilde bakmak, beslemek isterler. Bebekleri için her ürünü kullanmak istemezler, seçici davranırlar. Seçici davranmaları da gerekir. Wind-salbe N Gaz Merhemi, ebeveynlerin bebekleri için kullanabilecekleri bir üründür.

Wind-salbe N Gaz Merhemini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.