Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

Kategori

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Güneş görmeyen saçlara özel olarak geliştirilmiş olan Lesoleil şampuanlar, 5 bitki ve 5 mineralli bir formüle sahiptir. Saç tellerini güçlendirmeye, saçın nem ve sebum dengesini sağlamaya yardım eder. 
3 ürün bulunmaktadır
3 parçadan 1 - 3 arası gösteriliyor.
LESOLEIL


Lesoleil


Sağlıklı, canlı ve ışıldayan saçlara sahip olmak, bakımlı görünmenin önemli faktörlerinden biridir. Saçların sağlığı ve parlaklığı kişinin hem estetik görünümünü hem de psikolojik durumunu etkileyebilir.


Saç bakımında, saç yapısına ve saçın ihtiyacına uygun olan ürünlerin kullanılması oldukça önemlidir. Saçların canlılığını ve sağlığını yitirmesinde pek çok farklı sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden en önemlisi de saçların güneş ışığından mahrum kalmasıdır.


Güneş ışınlarının, genellikle saçlara olan zararlarından ve yıpratıcı etkilerinden bahsedilir. Ancak saçların güç kaybetmemesi için güneş ışığı da görmesi gerekir. Ancak başörtü kullanan veya bulunduğu iş sebebiyle şapka, kask gibi saç aksesuarları kullanmak zorunda kalan kişilerin saçları, gün ışığından yeterince yararlanamazlar.


Gün ışığından yeterince yararlanamayan saçlarda zayıflama, dökülme, saç derisi sorunları ortaya çıkabilir.


Lesoleil markasında, güneş ışığı görmeyen saçlara özel olarak geliştirilmiş şampuanlar bulunmaktadır.


Lesoleil güneş görmeyen saçlar için geliştirilen şampuanlar; çinko, magnezyum, bakır, silis, demir minerallerini ve biberiye, bezelye, ısırgan otu, aloe vera, çörek otu bitkilerini içeren bir formüle sahiptir. Saç tellerini güçlendirmeye, kalınlaştırmaya ve saçın yağ dengesini korumaya yardım eder.


Şampuanlar paraben, paraffin, sodium lauril, sülfat, sodium laureth gibi zararlı maddeleri içermez. İsviçre danışmanlığında formüle edilmiştir.


Le Soleil Güneş Görmeyen Saçlar İçin Şampuanın; kuru ve boyalı saçlar için, normal saçlar için ve yağlı saçlar için çeşitleri bulunmaktadır.


Le Soleil Güneş Görmeyen Saçlar İçin Şampuan çeşitleri, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılmaktadır.