Filtre

Markalar

Seçimi sıfırla

ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Kampanyalar

Clinique Kampanya

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Red Raccoonmarkası, cinsel yaşam ürünleri ile bilinmektedir. Aşk parfümleri, kayganlaştırıcı ürünleri bulunmaktadır. Cinsel yaşama destek verebilecek ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.
1 adet ürün bulunmaktadır.
1 - 1 arası gösteriliyor.
Red Raccoon

Red Raccoon


Red Raccoon, cinsel yaşam ile ilgili ürünler geliştiren bir markadır. Aşk parfümleri, kayganlaştırıcı ürünleri bulunmaktadır.


İnsanlar uzun yıllar boyunca cinsellikle ilgili konuşmaktan kaçınmış, sorunlarını ve ihtiyaçlarını gizli tutmaya özen göstererek, çözüm bulmaya çalışmamıştır.


Cinsel yaşamın sağlıklı bir biçimde gerçekleşmesi ve yaşanması oldukça önemli bir şeydir. Cinsel yaşam ile ilgili bilgi sahibi olmak, çiftlerin bilinçlenmesi sağlar. Bilinçli çiftler, daha mutlu birliktelikler yaşarlar.


Cinsellik, hayatımızdaki pek çok şey gibi olağan ve doğaldır. O yüzden cinsellikle ilgili ihtiyaçların giderilmesi kadar da olağan bir şey yoktur.


Red Raccoon markası, geliştirdiği ürünlerle, cinsel yaşama katkıda bulunmaya ve renk katmaya yardımcı olur.


Red Raccoon Feromon Parfume of Love EDT, erkekler için geliştirilmiş bir parfümdür. Afrodizyak etkilidir. Bulunduğunuz ortamda kokunuzla ilgi çekmenize yardımcı olur.


Hoş ve güzel bir kokusuyla kendinizi daha iyi ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabilir. Kadınların hoşuna gideceği düşünülen bir parfümdür. Karşı cinsin dikkatini çekebilmek için tasarlanmıştır.


Feromon kelimesinin Yunanaca’ daki karşılığı “hormon taşıyan” demektir. İlk başlarda feromenin sadece hayvanlarda bulunduğu sanılıyordu.


Red Raccoon Parfümün normal parfümden bir farkı yoktur. Normal parfüm gibi istenilen her an kullanılabilir. 18 yaşından küçükler için kullanıma uygun değildir.


Kokular, insan hayatında çok etkilidir ve çoğu zaman hafızalarda yer edinir. Çünkü saç, tarz gibi faktörler görselliğe hitap ederken kokular, koku alma duyusuna hitap eder. Bu yüzden de uyarıcı, dikkat çekici bir özellik taşır.


Red Raccoon ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.


Uygulamış olduğumuz gizlilik politikasına göre, aldığınız ürün ile ilgili bilgiye sadece siz sahip olursunuz, 3. Şahıslar size ait olan ürün hakkında herhangi bir bilgi sahibi olamazlar. Kredi kartı ekstrenizde de aldığınız ürün ile ilgili bilgi bulunmaz.