Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

ClearBlue

ClearBlue Hamilelik Testi ile Kolay ve Güvenilir Bir Sonuç Elde Edebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

ClearBlue Ürünleri

Clearblue 2007 yılından itibaren faaliyet gösteren  güvenilir hamilelik takip sistemidir. 1997 yılında kurulmuş olan bu firmanın amacı, bebek sahibi olmak isteyen çiftlere yardımcı olmaktır. Bu amaçla da her yıl yüzlerce çiftin yanında olmaktadırlar.

Hamile olup olmadığınızı anlamak için uygulanan birçok test bulunmaktadır. Bu testler sayesinde sonuç kolaylıkla elde edilmektedir. Fakat evde yapılan bazı hamilelik testlerinde çıkan sonuçtan adaylar emin olamamaktadır, akıllarında soru işareti kalabilmektedir. Bu nedenle bazı testlerin hamile adaylarını yanılttığı ihtimali düşünülmektedir.

Bu ihtimal göz önünde bulundurularak üretilmiş olan Clearblue dünyanın ilk dijital gebelik testidir.

Bekleme sürecinde kadına güven veren testin sonucu Pregnant ve Not Pregnant olarak çıkmaktadır. “Pregnant” gebe, “Not Pregnant” gebe değil anlamındadır.

Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü günün herhangi bir saatinde uygulayabilirsiniz. Net bir sonuç verdiği gözlenmiştir.

ClearBlue Ürünleri ve Fiyatları

Adet tarihinizin geciktiği ilk günden itibaren kullanma imkanı, Clearblue Dijital Gebelik Testini benzersiz kılmaktadır.

Bu testin kullanımı; fitil 5-7 saniye idrara tutulur. Sonra kartuş gövdeye takılır. “Test hazır “ sembolü yanıp sönmeye başlar ve bu da testin doğru şekilde okunduğunu belli eder. Bu süreçten birkaç dakika sonra sonuç ekranda yazılı olarak görülecektir.

Size güven ve net sonuç veren Clearblue Dijital Gebelik Testini’ni Turuncu Kasa’dan çok uygun fiyata temin edebilirsiniz.