Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Discreet

Kadınların özel günlerinde hijyenik, rahat ve ideal koruma sağlamaya yardımcı özel ürünleri ile gün boyu rahatlık sunuyor.

discreet

Discreet :

Discreet markası kadınların özel günleri için ürünler tasarlamaktadır. Pek çok ülkede kadınlar tarafından beğenilerek kullanılan bu ürünler ülkemizde de kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir.

Discreet, kadınların en yoğun, normal günleri için tasarlamış olduğu pedlerin yanı sıra tampon çeşitleri, az gelen son günlere özel ince yaprak pedler ve idrar kaçırma sorunu olan kadınlar için de koruyucu ürünler tasarlamaktadır. Discreet kalitesi, cilde uyumu, koruyuculuğu ve çeşitliliği ile beğenilmektedir.

Tampax tampon çeşitleri de Discreet firması tarafından üretilmektedir.

Ergenlik döneminden itibaren kadınların her ay düzenli olarak vücudunda yumurtlama olması düzenli olarak kanama yaşamalarına neden olur ve bu kadınlar için oldukça rahatsızlık vericidir.

Günlük hayatlarını olumsuz olarak etkiler, her şeyden uzak durmaya çalışırlar. Özellikle sıcak yaz aylarında hele bir de tatildeyseniz herkes denize girerken siz bir köşede cezalı gibi oturur ve sıcakta pişersiniz.

Şimdi tamponlarla bu derdiniz sona eriyor. İç çamaşır, mayo ya da kıyafetlerden belli olmayan tamponlar vajina bölgesinin iç kısmına yerleştirilerek kullanılır.

Tampon kullandığınızda rahatlıkla denize ve havuza girebilir, istediğiniz kıyafetinizi rahatlıkla giyebilirsiniz. Günlük koşturmaca içinde sizi çok iyi korumaya yardımcı olur, sızıntılara neden olmaz. Önemli olan ürünü doğru kullanmanız, zamanı geldiğinde yenisi ile değiştirmenizdir.

Tampax Tampon Süper 16 lı,özellikle adetin yoğun olduğu ilk günlerde kullanabileceğiniz tampondur. Koruyuculuğu arttırılmıştır, size daha üstün koruma sağlamak için yardımcı olur.

Tampax Tampon Normal 16 lı, yoğunluğun azaldığı günlerde kullanabileceğiniz üründür. Doğru şekilde yerleştirdiğinizde sizi sızıntılara karşı korumaya yardım eder. Paket içinde 16 adet olan ürün, size uzun süre yetecektir. Yumuşak aplikatörleri ile cildinizle uyumludur. Doğru ve hijyenik kullanım sağlamaya yardımcıdır.

Discreet markasına Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.