Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Lapitak

Lapitak markası, özellikle el ve ayak bakım ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. En çok tercih edilen markalardan biri olan Lapitak, kullanıcıların memnnuniyetini son derece önemsemektedir.

10 ürün var.

Lapitak Bakım Ürünleri

1993 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Lapitak el ve ayak bakımı konusunda uzman bir marka olarak 20 yıldır hizmet sunmaktadır. Markanın yerli olmuş olması aynı kalitedeki ithal ürünlerden çok daha ekonomik olmasını sağlamış ve marka iç piyasada el ve ayak bakımı konusunda çok tercih edilmiştir.

Ürünleri günümüzde pek çok ülkeye ihraç edilen bir marka olan Lapitak standartların üzerinde üretim yapan ve mükemmel kalite oluşturan bir çözüm markası olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Lapitak test ve araştırmaya önem veren sağlık odaklı bir marka olduğundan dolayı daima memnun edici çözümler ve sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu nedenle sıkça önerilen ideal bir markadır.

Lapitak, Tüketici Akademisi tarafından “En Güvenilir Marka” ödülünü almaya hak kazanmıştır. Marka, kullanıcıların memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Lapitak Ayak Bakım Kremi, günlük kullanıma uygun bir nemlendiricidir. İstenilen her sıklıkta, temiz ayağa uygulanır. Ayaktaki kurulukları ve çatlakları gidermeye çalışır. E vitamini içerir. Ayaklara yumuşaklık hissi sağlar ve güzel görünmesini sağlayabilir. Ayakları rahatlatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Ayak tırnaklarını güçlendirmeye çalışır.

Ayakların bakımı çoğu zaman ihmal edilir. Oysa ayaklarımız tüm vücudumuzun yükünü çeker. Gün boyu ayakkabı içinde kalır. Aslında vücudumuzda en çok bakıma ihtiyaç duyan yerimiz, ayaklarımızdır. Ayakların temizliğinin, nemlendirilmesinin düzenli olarak yapılması gerekir. Lapitak ayak kremi bu konuda size yardımcı olmaya çalışır.

Lapitak Ürünleri ve Fiyatları

Topuklardaki kuruluklar ve çatlaklar, en sık şikâyet edilen ayak problemlerindendir. Havasız ortamda, ayakkabı için de kalan, nemini kaybeden ayaklarda topuk çatlakları görülebilir. Yazın sıkça giyilen açık ayakkabılarda topuk çatlaklarına neden olabilir.

Lapitak Topuk Çatlak Bakım Kremi, gliserin ve E vitamini içerir. Ayakları nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Pedikür sonrasında da kullanım için ideal bir üründür. Topuk çatlaklarına bakım yapmaya çalışır. Pürüzsüz ayaklara kavuşmanıza yardımcı olur.

Ayakların her gün ılık suyla temizlenmesi önerilir. Temizlenen ayak ve parmak araları iyice kurulanmalıdır, nemli bırakılmamalıdır. Tırnaklar da kesildikten sonra, ayaklar nemlendirici bir ürünle nemlendirilmelidir.

El bakımı da en az ayak bakımı kadar önemlidir. Ellerimiz her an göz önündedir ve bakımlı eller dikkat çeker. Lapitak markasına ait el bakım ürünleri de bulunmaktadır.

Lapitak Parfümlü El Kremi Purple, ellerinize derinlemesine nemlendiricilik sağlamaya çalışır. Çiçeksi ve meyveli kokuları ile severek kullanacağınız bir üründür. Cildi yenilemeye ve tazelemeye yardımcı olur. Gliserin, E vitamini, buğday özü içerir.

Tırnakları güçlendirmeye çalışır. Soğuktan, rüzgârdan, deterjan kullanımından yıpranan ellere bakım sağlamaya yardımcı olur. Hoş kokusu ile ele sinen kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Lapitak markasına ait, el bakım ürünleri, ayak bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, tıraş sonrası ürünleri, vücut bakım ürünleri bulunmaktadır.

Lapitak ürünlerini, Turuncu Kasa' da bulabilir ve indirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.