Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

panaheat

Panaheat ısı bandı, ilaç içermeyen, kokusuz ısı bandıdır ve ısı etkisini 8 saate kadar korumaya yardımcıdır. Kas ağrısı çektiğiniz bel, sırt, boyun, kol gibi bölgelerde kullanılabilir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Panaheat Ürünleri

Panaheat markası Glaxo Smith Kline (GSK) firması tarafından üretilmektedir.

Panaheat Isı Bandı 2 Adet, Sırt, Boyun, Bel ve Omuzlardaki Kaslarda kullanıma uygundur. İlaç içermeyen ürün, sadece ısı etkisi sağlayarak rahatlama sağlamaya yardımcı olur.

Panaheat Isı Bandını kaslarınızın üzerine yapıştırarak kullanabilirsiniz. Giysilerin üzerinden belli olmayan ürün, günlük hayatınızı ve aktivitelerinizi de etkilemez.

Pakette 2 adet olarak bulunan ısı bantları sorunlu bölgede 8 saate kadar ısınma sağlamaya yardım edecek.

Isı bantları ilaç içermeyen formüle sahiptir ve aynı zamanda koku içermez.

Isı etkisi ile vücutta sıklıkla ağrı yaşanan bölgeler olan, sırt, boyun ve omuzlardaki kas ağrılarının rahatlatılmasına yardımcı olur.

İnsanlar bazen yanlış hareketler sonucunda ya da tam tersi aşırı hareketsizlik sonucunda sıklıkla kas ağrılarına maruz kalabilirler. Kas ağrıları da hem günlük hayatınızı hem de sosyal yaşantınızı etkiler. Oturup kalkarken, yatarken, bir yere uzanırken vücudunuzun pek çok yerinde ağrı hissedebilirsiniz.

Sıklıkla bel ve sırt bölgelerinde, boyunda, kollarda, baldırlarda bu sorunları daha sık yaşarsınız ve kasların rahatlaması için ısı hissi yardımcınız olabilir.

Panaheat ısı bantlarıher an yanınızda taşıyarak kolayca uygulayabileceğiniz bantlardır. Bel, sırt, boyun, omuz bölgelerinden ihtiyaç duyduğunuz kısma yapıştırarak günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. İşinize, okulunuza, alışverişe her yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Panaheat Ürünleri ve Fiyatları

Siz işinize bakarken ısı bantları 8 saat süren etkisi ile bölgeye ısı vermeye yardım eder.

Bazen yanlış bir pozisyonda oturmanız, yanlış bir hareket yaparak kaslarınızı zorlamanız, uyurken kaslarınızı zorlayabilecek bir şekil almanız gibi etkiler kaslarda tüm gün ve bazen devamında da ağrıların sürmesine neden olabilir.

Isı bantını ağrıyan bölgeye yapıştırarak ısınmasını sağlayabilirsiniz. Kasların ısınması, bölgede yumuşama ve sıcaklık etkisi ile rahatlama sağlamaya yardımcı olacaktır.

İnsanların büyük bir bölümü hayatlarının bir döneminde kas ağrısı mutlaka çekmişlerdir. Bu ağrılara çözüm bulmak da oldukça zahmetli olabilmekte, bazı ürünlerin rahatsızlık veren kokuları, ilaç etkisi gibi farklı özellikleri de bulunabilmektedir.

Panaheat ısı bantları ile kolay çözüm elde edebilirsiniz.

Turuncu Kasa Sitesi’nden Panaheat Isı Bantı Ürününe ulaşabilirsiniz.