Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Revigen

Revigen markası, erkeklerin ve kadınalrın saç dökülme sorununa yönelik ürünler geliştirmektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen bir marka olan Revigen, ürünleri ile bilimsel sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Markanın saç tonikleri, tabletleri, şampuanları ve saç kremi gibi, saç bakım ürünleri bulunmaktadır.

Revigen Ürünleri

Revigen, pek çok kişi tarafından tercih edilen bir saç bakım ürünleri markasıdır. Revigen markası ürünleri ile bilimsel sonuçlar elde etmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılara çözüm üretme konusunda son derece başarılı ürünlere sahiptir.

Sağlıklı saçlar, bakımlı görünümün ve güzelliğin bir parçasıdır. Herkes sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Ancak saçlar belli faktörlere bağlı olarak yıpranabilir veya dökülebilir. Hormonal etkiler, hava koşulları, merkezi ısıtma sistemleri, kuaför işlemleri, yanlış ürün kullanımı, yanlış uygulamalar, saçların gücünü kaybetmesine sebep olabilir.

Revigen markasının saç için geliştirdiği ürünleri ile saç bakımınızı yapabilirsiniz.

Revigen Areata, erkeklerin saç, sakal ve bıyıklarında görülen kıllarda azalma veya seyrekleşme durumlarında kullanılır. Kıl köklerini beslemeye yardımcı olmaya çalışır. Erkekler için saçları ne kadar önemliyse, sakal ve bıyıkları da o kadar önemlidir. Revigen Areata, çeşitli bitkilerin özlerini, yağlarını ve yağ asitlerinin birleşimini içerir. Etkili sonuçlar elde etmek için, düzenli ve doğru kullanmak gereklidir.

Günde 1 defa, gece yatmadan önce 15-20 damla kadar uygulanır, masaj yaparak yedirilir. Eğer ürün, saçlarda kullanılacaksa, sorunlu bölgeye masajla yedirildikten sonra saçlara bone takılır ve bu şekilde yatılır. Eğer sakal veya bıyık bölgesinde kullanılacaksa, ürün sorunlu bölgeye uygulandıktan sonra sıcak bir havlu ile sararak yaklaşık 20 dakika kadar bekletilmelidir. Ürün kullanımına ara vermeden 3-6 ay gibi bir süre kullanılmaya devam edilmelidir.

Revigen For Men Şampuan, saç dökülmesi sorunu yaşayan erkeklerin kullanımına uygundur. Saç temizliği ve bakımı kadınlar için ne kadar önemliyse, erkekler için de o kadar önemlidir. Günümüzde kadın-erkek herkes kişisel bakımına ve temizliğine dikkat etmeye çalışmaktadır. Revigen For Men Şampuan, ince telli saçları kalınlaştırmaya, saçları kökten uca beslemeye yardımcı bir üründür. Saçları temizlerken kurutmaz.

Revigen For Women Şampuan, kadınların kullanımına özel bir şampuandır. Saçları güçlendirmeye, canlandırmaya ve parlaklık sağlamaya çalışır. Saçın doğal uzama süresine katkı sağlamaya çalışır. Saçın sebum (yağ) dengesini korumaya yardımcı olur. Saçları kökten uca besleyerek, hacim katmaya çalışır.

Revigen Ürünleri ve Fiyatları

Revigen For Women Follicure Saç Toniği, kadınlarda görülen saç dökülmesi sorunu için kullanıma uygun bir üründür. Saç köklerini uyarmaya yardım eder. Sağlıklı ve yeni saç teli oluşumunu desteklemeye çalışır. Temiz ve kuru saça günde 2 defa 9 kez püskürtülerek uygulama yapılabilir. En az 4 saat boyunca saç yıkanmaz ve toniğin saç tarafından emilmesi beklenir. Günlük ve haftalık bakım şeklinde uygulanabilir. Düzenli kullanım ile daha etkili sonuçlar elde etmek mümkündür.

Revigen saç bakım ürünleri, hem kadınların hem de erkeklerin saç sorunlarına çözüm sunmaya çalışmaktadır. Saç şampuanları, tonikleri, tabletleri, saç kremleri gibi saç bakımını tamamlayacak ürünleri bulunmaktadır.

Revigen saç bakım ürünlerini Turuncu Kasa’ da bulabilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun ürünü sipariş verebilirsiniz.