Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

She

She, parfüm ve deodorant çeşitleri Hunca kozmetik tarafından üretilmektedir. Farklı renklerle ve farkı kokularla geliştirilen ürünler, farklı zevklere hitap etmektedir. She markasına ait, parfümler, deodorantlar, el kremleri, vücut spreyleri gibi kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.

19 ürün var.

She Ürünleri

Hunca kozmetik tarafından üretilen deodorant ve parfüm serisidir. Hunca kozmetik 1957 yılında kurulmuştur ve bünyesinde pek çok marka ve kişisel bakım ürünü bulunur.

She markası 2006 yılında piyasaya sunulmuş olan deodorant ve parfüm ürünlerinden oluşmaktadır, genç kızları düşünerek tasarlanmış ürünler farklı zevklere hitap eden farklı koku seçeneklerinden oluşmaktadır. She kokuları ile kokunu seç, tarzını yansıt. She ürünleri, genç kızların hem kalitesi hem de uygun fiyatlarıyla vazgeçemediği bir seridir.

2012 yılının Mayıs ayında seriye She Body Mist adıyla farklı koku çeşitlerine sahip ürünler katılmıştır. Aynı yılın Temmuz ayında da She is Miss Gourmet vücut serisi ile farklı vücut bakım, vücut spreyi, el kremleri, duş jelleri gibi ürünlerle daha geniş bir ürün yelpazesine kavuşmuştur.

She İs a Clubber For Women Deodorant, partileri dans etmeyi seven eğlenceli ve enerjik kızların kokusudur ve gece boyu en hareketli anlarda bile harika kokmanıza yardım eder. Ter kokusunu önlemeye ve ferah bir koku sağlamaya yardımcı olur. Sprey formu ile kullanım kolaylığı sağlar. Çantanızda istediğiniz yere taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

She Ürünleri ve Fiyatları

She İs Fun For Women Deodorant Spreyde girdiği her ortama neşe ve eğlence getiren genç kızların tercihi olarak bilinmektedir. Pembe şişesiyle size enerji vermeye ve hafif kokusu ile de kendinizi iyi hissettirmeye yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. Meyveli şekerimsi kokuları ile sizi canlandırmaya çalışır.

She Sexy Women EDT Bayan Parfümü, çarpıcı ve kalıcı kokusu ile kendini sexy hissedenlerin parfümüdür. Parfümler, deodorant ve roll-on lara kıyasla daha yoğun ve daha kalıcıdır. Mor şişesi ve hoş tasarımıyla, istediğiniz her yere götürebilirsiniz. She parfümlerinin ve deodorantlarının her bir rengi başka bir kokuyu yansıtır.

Parfümün tarihçesinin, Mezopotamya, Mısır ve Çin 'e kadar dayandığı söylenmektedir. Parfüm kişinin güzel kokmasını sağlar. Koku, kişinin kimliğidir, imzasıdır ve bakımının bir parçasıdır. Güzel kokmak, insana kendisini iyi ve özgüvenli hissettirir.

She parfüm ve deodorantları güzel kokmanızı sağlamaya çalışırken, aynı zamanda ter kokusunu da önlemeye çalışır.

Kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilecek She ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.