Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Slazenger

Slazenger markasına ait spor, aksesuar, ayakkabı ürünleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kişisel bakım ürünleri de bulunan marka, farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik kokular geliştirmiştir. Üretmiş olduğu kokular sizi ter kokusuna karşı korumaya yardım ederken, aynı zamanda güzel kokmanıza da yardımcı olur.

Slazenger Ürünleri

Slazenger ürünleri erkekler için tasarlanmış olan kişisel bakım için farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik hazırlanmış olan deodorant ve parfümlerden oluşmaktadır. Ter kokusunu engelleyen ve kalıcı özellikteki kokuları ile kullanan erkekler tarafından olduğu kadar kadınlar tarafından da beğenilmektedir. Slazengerin sadece erkek değil, kadınlara özel kokuları da bulunmaktadır.

Slazenger Active Sport Deodorant Sprey Yeşil, üst notalarında limon, yeşil mandalina ve bergamot ferahlığına, yasemin ve jalbanyum, lavanta çiçeği, kişniş, ıtır çiçeği ve yabani karanfil, alt notalarda ise vanilya ve kristal amber çiçeği eşlik ediyor, kalıcı etkisini gün boyu sürdüren slazenger yeşil erkekler için ferahlık ve çarpıcılık demek.

Slazenger Active Sport Deodorant Sprey Turuncu, üst notalarında limon, bergamot, tarçın ve portakal sıcaklığına orta notalarda sandal ağacının odunsu kokusu, oğul otu ve yasemin, alt notalarda ise, asalbent sakızı, peru balsamı, laden, vanilya ve musk birleşiminin kokusu size Akdeniz erkeğinin sıcaklığını taşıyacak.

Slazenger Active Sport Deodorant Sprey Mavi, enerjik ve çarpıcı bir kokuya sahiptir. Spor yapan, gün boyu hareketli erkeklerin tercihidir. Slazenger parfüm ve deodorantları, farklı zevklere hitap etmektedir.

Slazenger Ürünleri ve Fiyatları

Slazenger Active Sport Deodorant Sprey Mor, hoş kokusu ile kendinizi ferah hissetmenizi sağlar. Çekici kokusu ile severek kullanabileceğiniz bir üründür. Hem çevrenizdekiler kokunuzun etkisinde kalır, hem de siz kendinizi daha iyi hissedersiniz.

Erkekler için bakım, temizlikle başlar. Banyo yapmak, tıraş olmak erkekleri bakımlı gösterir. Güzel kokularla bu bakımı tamamlamak ise oldukça önemlidir. Günümüzde artık, kadınlar kadar, erkeklerden de bakımlı olması beklenmektedir.

Ter normalde kokusuzdur, ancak zamanla bazı faktörlerin de etkisiyle kötü kokmaya başlayabilir. Kötü koku hem kişinin kendisini hem de çevresini rahatsız eder. Böyle bir durumda kişinin kendine güveni sarsılabilir. Parfüm ve deodorant kullanmak, ter kokusunu önleyebilir ve güzel kokmanızı sağlayabilir.

Kokunun insan hayatına girmesinin, M.Ö 4000 li yıllara dayandığı bilinmektedir. Eski zamanlardan beri kokuyu ifade eden sözcük, parfümdür. Parfüm kelimesi Latince kökenlidir ve dumandan çıkan anlamındaki per-fume sözcüğünden türemiştir. İnsanların o zamanlarda da kokuya ihtiyaçları vardı ve bu ihtiyacı, bitki ve çiçeklerden elde ettikleri, kokulu yağlar ile karşılamışlardır.

Slazenger markasına ait ürünlere, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneklerinden faydalanarak, istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.