Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

SmartShaker

SmartShaker ürünleri, İsveç' ten ithal edilmektedir.SmartShake ürünleri, bölmeleri sayesinde içeceğin kullanılan vitamin, protein gibi ürünlerin birarada muhafaza edilmesini sağlar. Farklı ve canlı renkleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmıştır.

SmartShaker Ürünleri

SmartShaker firmasının Türkiye yetkili dispiratörü, İstanbul Vitamindir. Smartshakeürünleri kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya çalışırken, aynı zamanda onların memnuniyetini de son derece önemser.

İsveç’ ten ithal edilen SmartShake ürünleri, bölmeleri sayesinde protein, kreatin, vitamin, aminoasit gibi spor öncesi ve sonrası ürünlerinizi güvenle muhafaza etmenizi sağlar.

SmartShake ürünleri, canlı renkleriile de severek kullanabileceğiniz şekildedir. Zevkinize uygun olan, sizi yansıttığını düşündüğünüz rengini seçebilirsiniz. Neon renkleri de vardır.

Smart Shake All Ping Edition, üçlü bölmesi sayesinde spor öncesinde ve sonrasında kullanılabilecek ürünlerin bir arada saklanmasına yardımcıdır.

SmartShake ürünleri, BPA içermez, güvenli bir kullanıma sahiptir. Yiyecek ve İlaç Yönetmeliğine uygun olarak üretimi yapılmıştır. Bulaşık makinesi, buzdolabı ve mikrodalga fırında kullanıma uygundur. Geri dönüşümlü hammaddelerden üretimi yapılmıştır.

SmartShaker Ürünleri ve Fiyatları

Ekstra güvenli bir kapağa sahiptir. Sıcak ya da soğuk içeceklerinizi sızdırmadan muhafaza etmeye yardımcıdır. Sahip olduğu askı aparatı sayesinde anahtarlıklarınızı veya kartlarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sporcuların, beslenmelerine dikkat etmeleri gerekir. Enerjilerini ve performanslarını en üst düzeyde tutmak isteyen sporcular, dışarıdan destek alabilirler. Spor öncesinde veya sonrasında vitamin, protein gibi ürünler kullanabilirler. Bunları yanlarında taşımaları ve uygun zamanda kullanmaları gerekir.

Smartshaker ürünleri, sporcuların yanlarında taşımaları gereken içeceği ve destek ürünlerini bir arada muhafaza etmelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Sporcuların işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Smartshaker ürünlerini, Turuncu Kasa' dan uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.