Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Stop Ultra

Stop Ultra markası, geliştirdiği cinsel yaşam ürünleriyle bilinmektedir. Stop Ulta Sprey, erkekn boşalma sorunu yaşayan erkekler için geliştirilmiş bir üründür.

Stop Ultra

Stop Ultra Maximum Delay Sprey, Nasstoys tarafından erken boşalma sorunu yaşayan erkekler için geliştirilmiştir. Nasstoys, uzun yıllardır ABD’ de faaliyet gösteren, cinsel sağlık ürünleri üreticisidir. Stop Ultra Maximum Delay Sprey, birçok ülkede tercih edilen bir üründür.

Stop Ultra Maximum Delay Sprey, ereksiyon halinde olan penisin hassasiyetini kontrollü hale getirmeye çalışır. İlişkinin süresini uzatmaya yardımcıdır. Cinsel birlikteliği daha zevkli hale getirmek için tasarlanmış bir üründür.

Stop Ultra Geciktirici Sprey, çilek aromasına ve hoş bir kokuya sahiptir. Yaklaşık olarak 50 kez kullanılabilir. Penis üzerindeki geciktirici etkisinin kişiden kişiye göre değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır. İlişkiden yarım saat önce penis üzerine sıkılması önerilir.

Erkeklerin sıklıkla karşılaştıkları sorunlardan biri de erken boşalma problemidir. Erken boşalma, erkeğin kontrolü dışında boşalmasıdır. Erken boşalmanın birçok farklı sebebi olabilir. Düzensiz bir cinsel yaşam, bu sebeplerden biridir. Bazı erkekler böyle bir problem yaşamazken, daha sonradan yaşayabilirler.

Erken boşalma, erkeklerin kendilerine olan güvenlerinin sarsılmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra, bu problem zaman zaman çiftler arasında sorunlara da yol açabilmektedir. Bu durumun kadının ilişkiden soğumasına veya cinsel isteksizlik yaşamasına neden olabilir.

Stop Ultra Ürünleri ve Fiyatları

Cinsellikle ilgili sorunların ya da ihtiyaçların dile getirilmesi, cinsel yaşamın daha sağlıklı yaşanmasını sağlayabilir. Problemlerin, ihtiyaçların ya da gereksinimlerin saklanması, sorunların büyümesine neden olabilir.

Stop Ultra Geciktirici Sprey, cinsel yaşamı daha etkili ve zevkli hale getirmeye yardımcı olmaktadır.

Stop Ultra ürününü, Turuncu Kasa' dabulabilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Sahip olduğumuz gizlilik esasına göre, aldığınız ürün hakkında 3.şahıslara bilgi verilmez. Ürününüz gizlilik içinde paketlenir ve faturanızda da aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmaz.