Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Veet

Veet markasında, tüy dökücü kremler, soğuk ağda bantları, tüy dökücü köpükler ve tüy dökücü spreyler bulunmaktadır. İstenmeyen tüylerinizden kolay bir biçimde kurtulmanıza yardımcı olabilecek ürünlere sahiptir. Farklı cilt tiplerine özel olarak geliştirmiş olduğu ürünlerle, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

30 ürün var.

Veet Ürünleri

Veet markası, istenmeyen tüylerle mücadele etmeye yardımcı olabilecek ürünlerden oluşmaktadır. Birçok kişinin tercih ettiği markalardan biri olan Veet ürünleri cilt ile uyumlu yapıdadır. Birçok ürünü ie, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Veet markasına ait, tüy dökücü kremleri, ağda bantları, tüy dökücü spreyleri, tüy dökücü köpükleri bulunmaktadır. Cilt tiplerine özel geliştirilmiş ürünleri ile kullanıcıların cilt sağlığını düşünmektedir.

Kadınların başı, çoğu zaman istenmeyen tüylerle derttedir. Özellikle de yaz aylarında, denize girerken, kıyafet seçimi yaparken herkes pürüzsüz bir tene sahip olmak ister. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çok çeşitli yollara başvurabilirler. Bu yöntemlerden bazıları çok zaman alır ya da can yakar. Veet ürünleri, istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcıdır.

Kuru ciltler için geliştirilmiş olan, Veet Tüy Dökücü Krem bacak, bikini ve koltukaltı bölgesinde kullanıma uygundur. Aloe vera ve E vitamini içerir. Hassas ciltleri yatıştırmaya çalışır. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlamaya çalışır. Yeni çıkan tüylerin daha yumuşak çıkmasını sağlayarak bir dahaki sefere alınmasını kolaylaştırır. Yaklaşık bir haftaya kadar süren bir pürüzsüzlük sağlamaya yardımcı olur. İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanızı sağlar.

Veet Tüy Dökücü Krem Sprey Normal Ciltler, bacak, bikini bölgesi, kol ve koltukaltında kullanıma uygundur. Sprey formu ile ulaşamadığınız bölgelere de rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlar. Lotus sütü içerir ve hoş bir yasemin kokusuna sahiptir. Tüy dökücü kremi, istediğiniz bölgeye uygulayın, 4-5 dakika beklettikten sonra spatulası yardımıyla çıkarın ve durulayın.

Veet Ürünleri ve Fiyatları

Veet Soğuk Ağda Bandı Hassas Ciltler İçin, istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardım ederken, cildinizi beslemeye de çalışır. En kısa tüyleri bile almaya yardımcı olur. Cildinize uzun süre pürüzsüzlük hissi sağlamaya çalışır. Veet hazır ağda bantları, kolay kullanımı ile çok vakit harcamadan, işleminizi bitirmenize yardımcıdır. Ağda bantlarını, iki elinizin arasında ısıttıktan sonra kuru ve temiz bacak bölgesine yapıştırın ve tüylerin çıkış yönünün ters tarafına doğru hızlıca çekerek çıkartın.

Veet Soğuk Ağda Bandı Gülkokusu ile kullanıma hazırdır. Gül kokusu esansıyla ve besleyici yağlarla zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir. Zahmetsiz kolay bir biçimde, tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.

Veet ürünleri ile istenmeyen tüylerinizden hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. İstediğiniz kıyafeti giyebilirsiziniz ve hareketlerinizi kısıtlamak zorunda kalmazsınız. Pürüzsüz bir ten ile kendinizi daha rahat ve daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

Veet markasına ait ürünleri, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz.